Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Bennett verruilt Jumbo-Visma voor Team Emirates

Wielrenner Bennett verruilt Jumbo-Visma voor Team Emirates

DUBAI (ANP) - Wielrenner George Bennett verruilt Jumbo-Visma volgend seizoen voor Team Emirates. De 31-jarige Nieuw-Zeelander heeft een tweejarig contract getekend bij de ploeg van tweevoudig Tourwinnaar Tadej Pogacar.

"Ik ben heel blij met mijn overgang naar Team Emirates", zegt Bennett. "Ik kijk ernaar uit het team te helpen nieuwe doelen te bereiken. Ik heb gezien hoe de ploeg ieder jaar grotere stappen voorwaarts heeft gezet en ik wil graag deel uitmaken van die progressie."

Teambaas Mauro Gianetti is blij met de komst van de Nieuw-Zeelander. "George is een van de beste klimmers in het peloton. Hij neemt veel ervaring mee en we denken dat hij een doorslaggevende rol kan spelen."

Pogacar

Bennett reed sinds 2015 voor de Nederlandse ploeg, waarmee hij twee keer top 10 reed in een grote ronde. Hij eindigde als tiende in de Vuelta van 2016 en als achtste in de Giro van 2018. In 2017 won hij de Ronde van Californië.

De ploeg van Tourwinaar Pogacar meldde eerder al de overgang van de Nieuw-Zeelander Finn Fisher-Black, die van de opleidingsploeg van Jumbo-Visma komt. "Het is ook leuk om met Finn Fisher-Black op te trekken. We komen namelijk uit dezelfde plaats", zegt Bennett.

Team Emirates trok recentelijk ook de Spanjaard Marc Soler, de Portugees João Almeida en de sprinters Pascal Ackermann uit Duitsland en Álvaro José Hodeg uit Colombia aan.

Meer uit Sport

Pogacar wint Ronde van Romandië met zege in slotrit

LEYSIN (ANP) - Tadej Pogacar heeft de Ronde van Romandië op zijn naam geschreven. De wereldkampioen van UAE Team Emirates won de slotrit van Lucens naar Leysin en boekte zo zijn vierde etappezege in de Zwitserse rittenkoers.

4 minuten geleden
Wielrenster Rüegg wint openingsetappe Vuelta Femenina, Vos valt

SALVATERRA DE MIÑO (ANP) - Wielrenster Noemi Rüegg heeft de eerste etappe van de Vuelta Femenina op haar naam geschreven. De Zwitserse van EF Education - Oatly kwam na 113 kilometer door de Spaanse regio Galicië als eerste over de finish in Salvaterra de Miño, nabij de Portugese grens. In een sprint bleef ze de Belgische Lotte Kopecky voor. De Duitse Franziska Koch werd derde.

1 uur geleden
GP Miami begint drie uur eerder door verwachting extreem weer

MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.

12 uur geleden
Verstappen zelf ook verrast door knappe kwalificatie in Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.

15 uur geleden
Verstappen tweede in kwalificatie Miami, pole voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.

17 uur geleden
Norris rijdt 'vrij ontspannen' naar eerste zege van het seizoen

MIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.

20 uur geleden
Kostjoek wint tennistoernooi Madrid ten koste van Andrejeva

MADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.

20 uur geleden