Wielrenner Bardet verlaat Tour met hersenschudding
PUY MARY (ANP) - Wielrenner Romain Bardet verlaat de Tour de France. De 29-jarige Fransman heeft aan zijn val in de 13e etappe een hersenschudding overgehouden, zo liet zijn ploeg AG2R La Mondiale weten. Bardet stond in het algemeen klassement op de 11e plaats.
"De onderzoeken in het ziekenhuis hebben bevestigd wat ik al verwachtte; dat het letsel te zwaar is om nog verder te fietsen", liet de renner weten. Bardet was betrokken bij dezelfde valpartij als Bauke Mollema, die met een gebroken pols meteen uitviel.
Meer uit Sport
MONZA (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli van Mercedes start zondag bij de Grote Prijs van Italië achteraan op de grid. De Italiaanse WK-leider krijgt de straf vanwege een motorwissel voor de race op Monza. Dat maakte teambaas Toto Wolff bekend in een voorbeschouwing op de website van Mercedes.
17 minuten geledenELCHE DE LA SIERRA (ANP) - Wielrenner Bastien Tronchon heeft de tiende etappe van de Vuelta op zijn naam geschreven. De Fransman van Groupama - FDJ United was na een heuvelrit over een kleine 185 kilometer tussen Alcaraz en Elche de la Sierra de snelste van een uitgedund peloton.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Joel Banks blijft bondscoach van de Nederlandse volleyballers. Het contract met de 51-jarige Brit is met twee jaar verlengd, laat de Nederlandse volleybalbond Nevobo weten.
10 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Tennisster Iga Świątek is overtuigend begonnen aan de US Open. De Poolse oud-winnares versloeg in de eerste ronde de Chinese Wang Xiyu in twee sets: 6-2 6-3.
11 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tallon Griekspoor is in de eerste ronde van de US Open gestrand. De beste tennisser van Nederland verloor in New York in vier sets (1-6 6-1 7-6 6-2) van de Amerikaan Ben Shelton, de nummer 9 van de wereldranglijst.
15 uur geledenNEW YORK (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz heeft eenvoudig de tweede ronde bereikt op de US Open. De als tweede geplaatste titelverdediger was in New York met 6-4 6-4 6-4 te sterk voor de Rus Roman Safiullin. De tweevoudig winnaar van het grandslamtoernooi treft in de volgende ronde de Portugees Jaime Faria.
21 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft eenvoudig de tweede ronde op de US Open bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld was met 6-2 6-4 te sterk voor de Colombiaanse Camila Osorio. Ze treft de Russische qualifier Polina Jatsenko in de volgende ronde.
1 dag geleden