Wielrenner Alaphilippe na valpartij uit Vuelta
CABO DE GATA (ANP) - Wielrenner Julian Alaphilippe is in de elfde etappe van de Ronde van Spanje uitgevallen. De tweevoudig wereldkampioen uit Frankrijk kwam ten val. Volgens de eerste berichten is er sprake van een gebroken sleutelbeen.
Alaphilippe is bij Quick-Step Alpha Vinyl ploegmaat van Remco Evenepoel, de Belgische leider in het algemeen klassement in de Spaanse rittenkoers.
Over ongeveer een maand moet Alaphilippe zijn wereldtitel verdedigen in Australië, maar of dat kan is nu zeer twijfelachtig. Hij gleed in een bocht in het peloton onderuit, met nog 64 kilometer te gaan.
Alaphilippe kwam ook al zwaar ten val in de klassieker Luik-Bastenaken-Luik. Hij werd daarna niet geselecteerd voor de Ronde van Frankrijk. Vervolgens testte hij eind juli positief op het coronavirus.
Simon Yates en Pavel Sivakov gingen niet meer van start in de elfde rit. Beiden hebben positief getest op het coronavirus.
Meer uit Sport
LUSAIL (ANP) - Motorcoureur Collin Veijer is in de Grote Prijs van Qatar in de Moto2 meteen uitgevallen. De 21-jarige coureur van Red Bull KTM Ajo, die als vierde van start ging op het circuit van Lusail, raakte in de eerste bocht het achterwiel van de motor voor zich en ging onderuit.
41 minuten geledenLUSAIL (ANP) - MotoGP-coureur Francesco Bagnaia heeft een dubbele breuk in zijn rechtervoet opgelopen door zijn crash zaterdag in de sprintrace bij de Grote Prijs van Qatar. De Italiaanse tweevoudig wereldkampioen (2022 en 2023) zal niet starten in de hoofdrace op zondag en vliegt terug naar Italië voor een operatie. Dat meldde het fabrieksteam van Ducati.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP/RTR) - Lewis Hamilton en Charles Leclerc hebben hun onderlinge irritaties uitgesproken. Dat hebben de beide coureurs van Ferrari gedaan in een bijeenkomst met hun teambaas Fred Vasseur bij de Grote Prijs van São Paulo.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen gaat er alles aan doen om zondag (18.00 uur Nederlandse tijd) zoveel mogelijk coureurs in te halen in de Grote Prijs van São Paulo. "Ik heb al vaker moeilijke omstandigheden doorstaan, dus laten we maar zien wat er mogelijk is", zei de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 in een persbulletin van zijn team Red Bull.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van São Paulo. Op een kletsnat circuit op het Autódromo José Carlos Pace was de Britse wereldkampioen van vorig seizoen in de McLaren net iets sneller dan de Mercedessen van de Brit George Russell en de nieuwe wereldkampioen Kimi Antonelli uit Italië.
18 uur geledenINDIAN WELLS (ANP) - Tennisster Elena Rybakina, de nummer 1 van de wereld, heeft zich teruggetrokken van het deelnemersveld van de WTA Finals. Dat heeft de WTA zaterdag bekendgemaakt namens de 27-jarige Kazakse. Het slottoernooi van het tennisseizoen begint zondag in het Amerikaanse Indian Wells en duurt tot en met 15 november.
18 uur geledenPARIJS (ANP) - De finale van het masterstoernooi van Parijs gaat tussen de Spanjaard Carlos Alcaraz en de Amerikaan Ben Shelton. Voor beide tennissers is het de eerste keer dat ze in de finale staan van dit ATP-toernooi.
21 uur geleden