Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielerteam Ineos heeft ploeg rond voor 2022

Wielerteam Ineos heeft ploeg rond voor 2022

LONDEN (ANP) - De Britse wielerploeg Ineos Grenadiers heeft met nog eens vijf contractverlengingen het team voor 2022 rond. Nadat maandag al bekend werd dat de Britse oud-Tourwinnaar Geraint Thomas langer aan de ploeg verbonden blijft, volgden een dag later de laatste personele aanpassingen. De contracten van Jonathan Castroviejo, Salvatore Puccio, Ben Swift, Brandon Rivera en Cameron Wurf werden verlengd.

De Spanjaard Castroviejo en de Italiaan Puccio tekenden voor twee jaar bij. Castroviejo, een voormalig tijdritkampioen van zijn land, komt sinds 2018 uit voor de ploeg die eerder Sky heette. Puccio's dienstverband gaat met de verlenging de tien jaar overschrijden. Swift is de wegkampioen van Groot-Brittannië. De Colombiaanse klimmer Rivera maakt sinds 2020 deel uit van het team, terwijl de Australiër Wurf halverwege dat jaar toetrad. Hij richt zich naast het wielrennen op de Ironman en wil in oktober deelnemen aan het WK van de langeafstandstriatlon.

Dylan van Baarle is de enige Nederlander in de Britse topploeg.

Meer uit Sport

Ook viermansbob mag naar Olympische Spelen in Milaan

ARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.

8 minuten geleden
Snowboardster Van Vreden kwalificeert zich voor Olympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.

2 uur geleden
Tennisser Djokovic zonder problemen verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.

3 uur geleden
Swiatek begint jacht op 'career grand slam' met moeizame zege

MELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.

5 uur geleden
Tennisser Auger-Aliassime geeft op met kramp bij Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Canadese tennisser Félix Auger-Aliassime is als eerste speler uit de mondiale top 10 uitgeschakeld op de Australian Open. De nummer 8 van de wereldranglijst moest in zijn partij tegen de Portugees Nuno Borges opgeven met kramp. De stand was 2-1 in sets in het voordeel van Borges (3-6 6-4 6-4 0-0).

6 uur geleden
De Jong niet naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Jesper de Jong is in de eerste ronde van de Australian Open uitgeschakeld. De 25-jarige Nederlander verloor in drie sets (7-5 6-2 7-6 (2)) van de Rus Daniil Medvedev.

13 uur geleden
Shorttracker Knegt krijgt bij emotioneel afscheid gouden speld

TILBURG (ANP) - Sjinkie Knegt heeft zondag bij zijn afscheid als shorttracker van de KNSB de gouden speld ontvangen. De bond eert daarmee schaatsers die een bijzondere prestatie hebben geleverd.

23 uur geleden