Wielerteam Ineos heeft ploeg rond voor 2022
LONDEN (ANP) - De Britse wielerploeg Ineos Grenadiers heeft met nog eens vijf contractverlengingen het team voor 2022 rond. Nadat maandag al bekend werd dat de Britse oud-Tourwinnaar Geraint Thomas langer aan de ploeg verbonden blijft, volgden een dag later de laatste personele aanpassingen. De contracten van Jonathan Castroviejo, Salvatore Puccio, Ben Swift, Brandon Rivera en Cameron Wurf werden verlengd.
De Spanjaard Castroviejo en de Italiaan Puccio tekenden voor twee jaar bij. Castroviejo, een voormalig tijdritkampioen van zijn land, komt sinds 2018 uit voor de ploeg die eerder Sky heette. Puccio's dienstverband gaat met de verlenging de tien jaar overschrijden. Swift is de wegkampioen van Groot-Brittannië. De Colombiaanse klimmer Rivera maakt sinds 2020 deel uit van het team, terwijl de Australiër Wurf halverwege dat jaar toetrad. Hij richt zich naast het wielrennen op de Ironman en wil in oktober deelnemen aan het WK van de langeafstandstriatlon.
Dylan van Baarle is de enige Nederlander in de Britse topploeg.
Meer uit Sport
BORMIO (ANP) - Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen goud gewonnen op de afdaling. De 24-jarige skiër uit Zwitserland was de snelste op de uitdagende Stelvio-piste in Bormio, met een gemiddeld hellingspercentage van 30,9 en een totaal hoogteverschil van 1010 meter.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Martina Sablikova heeft zich op de Olympische Spelen in Milaan afgemeld voor de 3000 meter. De 38-jarige Tsjechische kan niet starten wegens ziekte. Sablikova zou in de zesde rit rijden tegen Josie Hofmann uit Duitsland
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Sven Kramer en Ireen Wüst hebben zaterdag het TeamNL Huis in Milaan geopend. De twee veelvoudig olympisch schaatskampioenen deden dat door voor Superstudio Più op een grote rode knop te drukken, waarna confetti de lucht in ging.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - NOC*NSF-voorzitter Anneke van Zanen-Nieberg krijgt bij haar bezoek aan Milaan nog meer zin om een deel van de volgende Winterspelen in 2030 naar Nederland te halen. "Ja, dan krijg ik wel de kriebels", vertelt ze in gesprek met het ANP, kort voor de opening van het TeamNL Huis.
3 uur geledenCOLOMBO (ANP) - De Nederlandse cricketers hebben het eerste duel op het WK T20 verloren. Oranje was dicht bij een stunt tegen Pakistan, maar gaf de wedstrijd in de slotfase alsnog uit handen in Colombo.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Jutta Leerdam staat zaterdag na haar training ter voorbereiding op de olympische 1000 meter van maandag in Milaan alsnog journalisten te woord. Dat laat een woordvoerder van NOC*NSF weten.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Het schaatspak waarin Joy Beune zaterdagmiddag de 3000 meter schaatst, is direct na de wedstrijd te koop op de online TeamNL-veiling. Dat geldt ook voor de Nederlandse vlag van de openingsceremonie van vrijdag en veel andere wedstrijdattributen op de Winterspelen. Veel Nederlandse sporters zijn enthousiast over de veiling via het online platform van MatchWornShirt, omdat de opbrengst naar de vereniging gaat waar zij zelf als kind ooit begonnen.
5 uur geleden