Wielerteam Ineos heeft ploeg rond voor 2022
LONDEN (ANP) - De Britse wielerploeg Ineos Grenadiers heeft met nog eens vijf contractverlengingen het team voor 2022 rond. Nadat maandag al bekend werd dat de Britse oud-Tourwinnaar Geraint Thomas langer aan de ploeg verbonden blijft, volgden een dag later de laatste personele aanpassingen. De contracten van Jonathan Castroviejo, Salvatore Puccio, Ben Swift, Brandon Rivera en Cameron Wurf werden verlengd.
De Spanjaard Castroviejo en de Italiaan Puccio tekenden voor twee jaar bij. Castroviejo, een voormalig tijdritkampioen van zijn land, komt sinds 2018 uit voor de ploeg die eerder Sky heette. Puccio's dienstverband gaat met de verlenging de tien jaar overschrijden. Swift is de wegkampioen van Groot-Brittannië. De Colombiaanse klimmer Rivera maakt sinds 2020 deel uit van het team, terwijl de Australiër Wurf halverwege dat jaar toetrad. Hij richt zich naast het wielrennen op de Ironman en wil in oktober deelnemen aan het WK van de langeafstandstriatlon.
Dylan van Baarle is de enige Nederlander in de Britse topploeg.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout gaat zijn favorietenrol op de Olympische Spelen niet uit de weg. "Ik heb me nog nooit zo goed gevoeld. Ik voel me echt beter dan ooit", aldus de 24-jarige kopman van de Nederlandse ploeg, die in Milaan op de 500, 1000 en 1500 meter in actie komt en ook kans maakt op eremetaal op de aflossing en gemengde aflossing.
40 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Yorick de Groot en Steven van de Velde gaan een nieuw beachvolleybalduo vormen namens TeamNL. De voormalige partner van De Groot, Stefan Boermans, besloot eind vorig jaar zijn carrière te pauzeren. Van de Veldes voormalige partner, Alexander Brouwer, is geblesseerd. Het nieuwe duo komt in maart op hun eerste internationale toernooi in actie, op het Elite 16-toernooi in Brazilië.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Bondscoach Niels Kerstholt denkt dat de Nederlandse shorttrackers er goed aan hebben gedaan de trainingsstage in Bormio eerder af te breken en de voorbereidingen op de Olympische Spelen in Milaan zelf voort te zetten. Dat vertelde hij na een training in een oefenhal onder de Milano Ice Skating Arena, waar vanaf komende week de olympische wedstrijden zijn.
6 uur geledenSANTA CLARA (ANP/DPA) - Tijdens de Super Bowl zullen er geen ICE-agenten worden ingezet. Dat zegt Cathy Lanier, vicevoorzitter en hoofd veiligheid van de American footballcompetitie NFL. "Er zijn geen ICE-maatregelen gepland", zegt Lanier, "daar zijn we van overtuigd". Volgens haar zal de inzet van politie vergelijkbaar zijn met andere edities van de seizoensfinale in het American football.
7 uur geledenFUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de finale van het EK waterpolo bereikt door in de halve finale met 8-4 te winnen van Italië. In de eindstrijd is Hongarije de tegenstander, dat in de andere halve finale na penalty's won van Griekenland.
19 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.
20 uur geledenMONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.
22 uur geleden