Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielerteam Alpecin wacht af in Italië, Van der Poel in Spanje

Wielerteam Alpecin wacht af in Italië, Van der Poel in Spanje

BRUSSEL (ANP) - Terwijl een deel van wielerploeg Alpecin-Fenix zich in Italië bevindt om mogelijk deel te nemen aan de Strade Bianche, is Mathieu van der Poel donderdag naar Spanje gereisd voor een trainingsstage. Duidelijk was al dat de Nederlander niet zou starten in Italië nadat hij zich eerder ziek had afgemeld voor de Omloop Het Nieuwsblad.

Alpecin-Fenix mag dankzij een wildcard deelnemen aan de koers die deels over onverharde wegen gaat. Vanwege het nieuwe coronavirus is de kans echter groot dat de Strade Bianche wordt afgelast. "De renners en staf die al in Italië zijn, blijven er nog tot een definitieve beslissing valt", liet een woordvoerder van de ploeg weten. "Als de koers niet doorgaat, dan gaan zij ook naar Spanje. Dat was sowieso het plan was omdat we geen Tirreno-Adriatico rijden."

Van der Poel trainde woensdag voor het eerst weer en gaat zich nu verder voorbereiden in het Spaanse Benicassim. Zijn eerstvolgende koers is in principe Milaan-Sanremo, tenzij die wedstrijd vanwege het coronavirus wordt afgelast.

Meer uit Sport

Hockeysters vieren winst Pro League met zege op België

ANTWERPEN (ANP) - De Nederlandse hockeysters hebben hun eindzege in de Pro League luister bijgezet door in hun voorlaatste wedstrijd België met 2-0 te verslaan in Antwerpen. De ploeg van bondscoach Raoul Ehren was sinds vorige week al zeker van de titel.

12 minuten geleden
Verstappen zevende in kwalificatie in Oostenrijk, Norris op pole

SPIELBERG (ANP) - De kwalificatie voor de Grote Prijs van Oostenrijk is voor Formule 1-coureur Max Verstappen op een teleurstelling uitgelopen. De viervoudig wereldkampioen kwam in zijn Red Bull niet verder dan de zevende plaats.

21 minuten geleden
Van den Goorbergh noemt twaalfde startplek 'goed resultaat'

ASSEN (ANP) - Zonta van den Goorbergh noemde zijn twaalfde plaats in de kwalificatie van de Moto2 bij de TT van Assen een "goed resultaat". De 19-jarige motorracer wil zondag in de punten rijden. "Als dat lukt in mijn thuisrace, zal ik tevreden zijn", zei hij na afloop tegen de verzamelde media.

43 minuten geleden
Tennisser Griekspoor wint op Mallorca derde ATP-titel

CALVIÀ (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zijn derde titel op ATP-niveau veroverd. Twee dagen voor zijn eerste partij op Wimbledon was de nummer 1 van Nederland in de finale van het grastoernooi op Mallorca met 7-5 7-6 (3) te sterk voor de Fransman Corentin Moutet.

45 minuten geleden
Oud-turner Zonderland toernooidirecteur WK 2026 in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Oud-turner Epke Zonderland is benoemd tot toernooidirecteur van de wereldkampioenschappen turnen in Rotterdam van 2026. Dat werd zaterdag bekendgemaakt bij de Nederlandse kampioenschappen in Ahoy, de locatie waar het toernooi volgend jaar plaatsvindt.

1 uur geleden
Tennisster Pegula houdt Swiatek van eerste titel op gras

BAD HOMBURG (ANP) - Tennisster Jessica Pegula heeft voormalig nummer 1 van de wereld Iga Swiatek van haar eerste toernooizege op gras afgehouden. De Poolse speelde in Bad Homburg haar eerste finale in een jaar tijd en haar eerste ooit op gras, maar moest daarin haar meerdere erkennen in de als eerste geplaatste Amerikaanse: 6-4 7-5.

2 uur geleden
Márquez wint bij TT Assen voor de negende keer de sprintrace

ASSEN (ANP) - Marc Márquez heeft bij de TT van Assen voor de negende keer dit seizoen de sprintrace gewonnen. De Spaanse wegracer uit het fabrieksteam van Ducati verstevigde met de behaalde 12 punten zijn leidende positie in het kampioenschap van de MotoGP.

2 uur geleden