Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielerronde van Slovenië in juni ook al van de kalender

Wielerronde van Slovenië in juni ook al van de kalender

LJUBLJANA (ANP) - De Ronde van Slovenië staat pas voor juni op de wielerkalender, maar de organisatie heeft nu al besloten om de etappekoers te schrappen vanwege het coronavirus. De Sloveense ronde, vorig jaar gewonnen door de Italiaan Diego Ulissi, maakte deel uit van de UCI ProSeries, het niveau onder de WorldTour. De organisatie zegt dat vanwege het coronavirus niet alleen de voorbereiding wordt bemoeilijkt, maar geeft ook financiële redenen op om de koers nu al te schrappen.

Voor de komende weken zijn alle wielerkoersen al van het programma gehaald, waaronder de voorjaarsklassiekers Milaan-Sanremo, de Ronde van Vlaanderen, Parijs-Roubaix en de Amstel Gold Race. De internationale wielerfederatie UCI heeft in ieder geval tot begin april de diverse ranglijsten 'bevroren'.

In Slovenië zijn vooralsnog ruim driehonderd mensen besmet het coronavirus. Eén is eraan overleden.

Meer uit Sport

Signell neemt ervaren Polman en Abbingh op in selectie WK handbal

ARNHEM (ANP) - Bondscoach Henrik Signell heeft de selectie voor het WK handbal bekendgemaakt. Ervaren internationals als Estavana Polman, Angela Malestein, Lois Abbingh en Dione Housheer maken deel uit van zijn 16-koppige selectie.

4 uur geleden
Djokovic denkt dat dopingschorsing Sinner blijft achtervolgen

LONDEN (ANP/RTR) - Novak Djokovic vindt de korte duur en timing van de schorsing van Jannik Sinner na een dopingovertreding vreemd en denkt dat de zaak de carrière van de Italiaanse viervoudig grandslamkampioen zal overschaduwen.

5 uur geleden
NBA komt met nieuwe opzet All-Star Game

NEW YORK (ANP/RTR) - De Amerikaanse basketbalcompetitie NBA komt met een nieuwe opzet voor de All-Star Game, het traditionele ereduel tussen de beste basketballers van de westelijke en oostelijke divisie.

6 uur geleden
Tennisser Griekspoor doet mee aan ATP-toernooi van Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor doet in februari volgend jaar mee aan het ABN AMRO Open in Rotterdam. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. De nummer 25 van de wereld komt voor de negende keer in actie in Rotterdam Ahoy. Griekspoor stond in 2023 en 2024 in de halve finale van het ATP-toernooi.

23 uur geleden
Veldrijdster Brand boekt in Niel vijfde zege van seizoen

NIEL (ANP/BELGA) - Veldrijdster Lucinda Brand heeft in de Superprestigecross in het Belgische Niel haar vijfde zege van het seizoen geboekt. De 36-jarige Nederlandse kwam vlak na de eerste ronde alleen aan de leiding en bouwde haar voorsprong daarna uit. Europees kampioene Inge van der Heijden eindigde als tweede, Aniek van Alphen maakte het volledig Nederlandse podium compleet.

1 dag geleden
Sinner begint ATP Finals met zege op Auger-Aliassime

TURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.

1 dag geleden
Uitspraak zaak Villars tegen FIA over verkiezingen op 3 december

PARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.

1 dag geleden