
Wielerploeg Visma - Lease a Bike haalt wereldkampioen beloften
DEN BOSCH (ANP) - De Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft de wereldkampioen bij de beloften, Niklas Behrens, aangetrokken. De 20-jarige Duitser werd voor drie jaar vastgelegd.
"Niklas is een renner met veel potentie", zei ploegleider Grischa Niermann op de site van Visma-Lease a Bike. "Hij fietst nog niet zo lang en heeft een mooie progressiemarge. Wij zijn ervan overtuigd dat wij hem naar de volgende stap in zijn nog prille carrière kunnen begeleiden."
Behrens veroverde afgelopen vrijdag in Zürich de wereldtitel bij de beloften. Hij reed afgelopen seizoen voor het opleidingsteam van Lidl-Trek.
Meer uit Sport
NIEUWEGEIN (ANP) - Pien Gorter is voor het eerst opgenomen in de selectie van het Nederlands vrouwenwaterpoloteam. De 18-jarige speelster van Het Ravijn gaat met Oranje mee naar een toernooi in Boedapest, waar de ploeg van bondscoach Evangelos Doudesis zich voorbereidt op het WK in Singapore (11-23 juli).
1 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Judoka Marit Kamps is er niet in geslaagd een bronzen medaille te winnen op de WK in Boedapest in de klasse boven 78 kilogram. De Nederlandse was in de strijd om het eremetaal niet opgewassen tegen de Zuid-Koreaanse Lee Hyeonji. Kamps lag na twee minuten op haar rug na een heupzwaai en verloor op ippon.
1 uur geledenPRAAG (ANP) - De Tsjechische tennisster Petra Kvitova beëindigt na de US Open van dit jaar haar carrière. De tweevoudig winnares van Wimbledon heeft haar afscheid aangekondigd in een bericht op haar sociale media. "Het was geen eenvoudige beslissing, maar ik kondig mijn afscheid aan met een glimlach. Tennis heeft me alles gegeven wat ik heb begeerd", aldus de 35-jarige Kvitova.
2 uur geledenSANTA MARIA IN CALANCA (ANP) - De Brit Oscar Onley van de Nederlandse wielerploeg Picnic PostNL heeft de koninginnenrit in de Ronde van Zwitserland gewonnen. Hij kwam na een bergetappe met vier zware beklimmingen als eerste boven op de steile klim naar Santa Maria in Calanca.
2 uur geledenGROVE (ANP) - James Vowles heeft zijn toekomst aan het Formule 1-team Williams verbonden. De teambaas heeft een contract voor de lange termijn getekend, meldt Williams in een persbericht. Er staat geen jaartal bij.
3 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Judoka Marit Kamps is er niet in geslaagd de finale te bereiken van de WK in Boedapest. Ze verloor van de Japanse Mao Arai in de halve eindstrijd in de klasse boven 78 kilogram.
4 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Judoka Marit Kamps staat in de halve finale van de WK in Boedapest. Ze was ook te sterk voor Emma-Melis Aktas uit Estland in de klasse boven 78 kilogram.
5 uur geleden