Wielerploeg Team DSM met Arensman, Bol en Tusveld in Giro
WIERDEN (ANP) - Wielerploeg Team DSM verschijnt met Thymen Arensman, Cees Bol en Martijn Tusveld aan de start van de Giro d'Italia. Het Nederlandse drietal wordt aangevuld door Romain Bardet, Romain Combaud, Alberto Dainese, Nico Denz en Chris Hamilton.
"Onze belangrijkste focus zal liggen op het eindklassement met Bardet als belangrijkste renner en we hebben jongens in uitstekende staat om dat doel te ondersteunen. Daarnaast gaan we voor de sprints met Dainese en Bol, die samen beschikken over explosieve kracht waar we in de Giro profijt van kunnen hebben", aldus coach Matt Winston.
De 31-jarige Bardet schreef vrijdag de Ronde van de Alpen, zijn negen jaar jongere ploeggenoot Arensman werd derde.
De Ronde van Italië begint op vrijdag 6 mei, in Hongarije.
Meer uit Sport
MATTIGHOFEN (ANP) - Vijfvoudig wereldkampioen motorcross Jeffrey Herlings vertrekt bij Red Bull KTM Factory Racing. Op de website van het MXGP-team wordt de 31-jarige Brabander uitgezwaaid met mooie woorden.
2 minuten geledenROME (ANP/AFP) - De Giro d'Italia start komend jaar in Bulgarije, waar de eerste drie etappes worden gereden. Dat meldt de organisatie RCS. Het is voor het eerst dat de wielerronde in het Oost-Europese land begint. Sinds 2010 zijn er zeven starts in het buitenland geweest.
20 uur geledenDOHA (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull betuigt spijt voor de opmerkingen die door topadviseur Helmut Marko zijn gemaakt over Mercedes-rijder Kimi Antonelli na de door Max Verstappen gewonnen Grote Prijs van Qatar.
1 dag geledenBOLOGNA (ANP/BELGA) - De Italiaanse tennislegende Nicola Pietrangeli is op 92-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Italiaanse tennisfederatie FITP.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert doet dit seizoen mee aan acht wedstrijden in het veldrijden. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike maandag.
1 dag geledenLUSAIL (ANP) - De Formule 1 krijgt een ontknoping waarin drie coureurs in de laatste grand prix van het jaar gaan uitmaken wie de kampioen wordt. Dat zijn regerend kampioen Max Verstappen (Red Bull), de huidige WK-leider Lando Norris (McLaren) en Oscar Piastri (McLaren).
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalster Bo van Wetering kon met Oranje tegen Egypte met een comfortabele voorsprong in de tweede helft "dingen uitproberen". Dat zei de handbalster die met acht treffers topscorer van de avond werd, na afloop van de tweede gewonnen groepswedstrijd, waardoor Nederland zich plaatste voor de hoofdronde op het WK in Ahoy Rotterdam (37-15).
1 dag geleden