Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielerploeg Jumbo-Visma zoekt contact met schaatser Van der Poel

Wielerploeg Jumbo-Visma zoekt contact met schaatser Van der Poel

DEN BOSCH (ANP) - De Nederlandse wielerploeg Jumbo-Visma onderzoekt of schaatskampioen Nils van der Poel openstaat voor samenwerking. De 25-jarige Zweed veroverde vorige maand op de Olympische Spelen van Beijing met overmacht goud op de 5000 en 10.000 meter, op die laatste afstand zelfs in een wereldrecord (12.30,74).

Van der Poel vertelde na zijn successen in China dat hij stopt met schaatsen en op zoek gaat naar een andere uitdaging. Hij heeft vooralsnog niet gereageerd op de Nederlandse interesse.

"Sportief directeur Merijn Zeeman staat uiteraard open voor een gesprek, om uit te vissen of we interessant voor elkaar zijn", aldus een woordvoerder van Jumbo-Visma. "Maar zo'n gesprek staat vooralsnog niet gepland. We hebben hem niet gesproken, noch iemand die hem representeert."

Meer uit Sport

Uitspraken Verstappen wijzen op langer verblijf in Formule 1

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen ziet met de nieuwe regels voor de Formule 1 in 2027 de kans toenemen dat hij volgend jaar in de koningsklasse van de autosport actief blijft. De viervoudig wereldkampioen noemde de aanpassingen van de huidige motorreglementen een stap in de goede richting.

10 minuten geleden
Verhoeven en Usyk vechten enkel om wereldtitel van boksbond WBC

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven vecht zaterdag tegen Oleksandr Usyk om de wereldtitel in het zwaargewicht van de World Boxing Council (WBC), de meest prestigieuze boksbond van de wereld.

2 uur geleden
Verhoeven krijgt ook een herkansing als hij verliest van Usyk

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven krijgt ongeacht de uitslag van zijn wedstrijd om de wereldtitel van bond WBC tegen Oleksandr Usyk een nieuwe kans als bokser. "We houden hem erbij, of hij nu wint of verliest", beloofde Turki Al-Sheikh tijdens een persconferentie in The Grand Egyptian Museum. "Hij gaat ook vechten op andere grote evenementen. Het is een legende."

3 uur geleden
Belg Segaert wint twaalfde rit Giro na late aanval

NOVI LIGURE (ANP) - De Belg Alec Segaert heeft de twaalfde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 23-jarige renner van Bahrain - Victorious plaatste op enkele kilometers van de finish in Novi Ligure een versnelling en bleef het uitgedunde peloton net voor. Zijn landgenoot Toon Aerts won na 175 kilometer de sprint om de tweede plaats, voor Guillermo Silva uit Uruguay.

6 uur geleden
Roland Garros 'zal niet toegeven' na onvrede over prijzengeld

PARIJS (ANP/AFP) - Roland Garros lijkt het prijzengeld dit jaar niet te verhogen, ondanks de onvrede bij tennissers over de verdeling van de toernooiopbrengsten. "We zullen niet toegeven", zei toernooidirecteur Amélie Mauresmo donderdag.

7 uur geleden
MotoGP-coureur Álex Márquez voorlopig uitgeschakeld door breuken

BARCELONA (ANP) - MotoGP-rijder Álex Márquez mist sowieso de komende twee grands prix. De Spanjaard uit het team Gresini Racing heeft tijd nodig om te herstellen van een gebroken halswervel en een gebroken sleutelbeen. Hij liep de verwondingen op bij een zware crash afgelopen zondag in de Grote Prijs van Catalonië.

8 uur geleden
Griekspoor en Van de Zandschulp ontlopen toptennissers in Parijs

PARIJS (ANP) - Tennissers Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp ontlopen in de eerste ronde van Roland Garros de grote namen. Griekspoor treft in Parijs voor het eerst in zijn carrière Matteo Arnaldi, de Italiaanse nummer 96 van de wereld. Griekspoor staat zelf 31e. Van de Zandschulp neemt het op tegen de Argentijn Francisco Cerúndolo, van wie hij drie keer eerder verloor. Het toernooi begint zondag.

8 uur geleden