Wielerploeg Jumbo-Visma heeft Benoot terug na knieblessure
DEN BOSCH (ANP) - De Belgische wielrenner Wout van Aert kan vrijdag in de E3 Saxo Bank Classic weer rekenen op de steun van zijn landgenoot Tiesj Benoot, die in Harelbeke zijn rentree maakt. Benoot moest begin deze maand in de Strade Bianche opgeven wegens knieproblemen en kwam sindsdien niet meer in actie.
Benoot kwam afgelopen winter over van Team DSM en is een van de renners bij Jumbo-Visma die Van Aert moeten bijstaan in de klassiekers. De kopman krijgt verder gezelschap van de Belgen Tosh Van der Sande en Nathan Van Hooydonck, de Italiaan Edoardo Affini, de Nederlander Mike Teunissen en de Fransman Christophe Laporte.
Het grootste deel van die ploeg rijdt zondag ook Gent-Wevelgem, een koers die vorig jaar werd gewonnen door Van Aert. Alleen Van der Sande wordt dan vervangen door Nederlands kampioen Timo Roosen.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Shorttrackster Suzanne Schulting wil de komende dagen in Milaan aan bondscoach Niels Kerstholt laten zien dat ze een plaats in de aflossingsploeg verdient. "Ik spreek uit dat ik het heel graag wil, de relay rijden. Het zou ook gek zijn, vanuit mijn kant, als ik dat niet zou doen", vertelde de Friezin na afloop van de training.
54 minuten geledenBORMIO (ANP) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen (24) heeft woensdag zijn derde gouden medaille gewonnen op de Olympische Winterspelen van Milaan en Cortina. Dat deed hij op het onderdeel super-G op de flanken van de Stelvio bij Bormio. Hij was 0,13 seconde sneller dan de Amerikaan Ryan Cochran-Siegle, die net als vier jaar geleden zilver won. Von Allmens landgenoot en regerend wereldkampioen Marco Odermatt pakte de bronzen medaille.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - De terugkeer als shorttrackster voelde woensdag voor Suzanne Schulting "heel natuurlijk". Dat vertelde de 28-jarige Friezin na afloop van de training in de Milano Ice Skating Arena.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennistalent Thijs Boogaard is er niet in geslaagd de tweede ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam te bereiken. De 17-jarige debutant verloor in Ahoy met 3-6 4-6 van de 23 jaar oudere Zwitser Stan Wawrinka.
1 uur geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen heeft woensdagochtend 65 rondes voltooid in de eerste testsessie van het voorseizoen van de Formule 1. Op het circuit van Bahrein zette de nummer 2 van vorig seizoen de snelste ronde neer in 1.35,43. Oscar Piastri, vorig jaar derde in het wereldkampioenschap, volgde in zijn McLaren op 0,17 seconden. George Russell (Mercedes) zette de derde tijd neer.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Suzanne Schulting maakt na twee jaar weer deel uit van de Nederlandse shorttrackselectie. De 28-jarige Friezin stapte woensdag in de Milano Ice Skating Arena het ijs op voor de ochtendtraining. Voor het team van bondscoach Niels Kerstholt was het de eerste oefensessie na de pijnlijke uitschakeling van dinsdag in de halve finale op de gemengde aflossing, waarin Xandra Velzeboer onderuitging.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennistalent Thijs Boogaard komt alsnog in actie op het ABN AMRO Open in Rotterdam. De 17-jarige debutant vervangt woensdag als lucky loser de geblesseerde Aleksandar Vukic uit Australië in de partij tegen de Zwitserse routinier Stan Wawrinka.
3 uur geleden