Wielerploeg dsm-firmenich PostNL verandert in Picnic PostNL
DEVENTER (ANP) - De Nederlandse wielerploeg dsm-firmenich PostNL rijdt vanaf volgend jaar onder de naam Picnic PostNL. Onlinesupermarkt Picnic heeft zich voor minimaal vier jaar als naamgever verbonden aan de ploeg, die zowel een mannen- als vrouwenteam heeft. Onder anderen Fabio Jakobsen en Charlotte Kool staan er onder contract.
"We willen van deze gelegenheid gebruikmaken om dsm-firmenich te bedanken voor de vele jaren van waardevolle samenwerking en kijken ernaar uit om ook met hen nauw samen te blijven werken. Met Picnic en onze andere prestigieuze partners aan onze zijde zullen we blijven bouwen aan een duurzaam en succesvol team", zegt ploegleider Iwan Spekenbrink op de website.
Picnic gaat voor het eerst een sportploeg sponsoren. De onlinesupermarkt hoopt op deze manier klanten in Frankrijk, Duitsland en Nederland te trekken.
PostNL werd dit jaar de tweede naamgever van de Nederlandse wielerploeg. Voedings- en gezondheidsbedrijf dsm-firmenich raakte in 2015 betrokken bij de ploeg.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Veel sporten kunnen een voorbeeld nemen aan de World Baseball Classic (WBC), waar sport en politiek zoveel mogelijk gescheiden worden. Dat zegt honkbalinternational Hendrik Clementina (28) in aanloop naar het eerste duel van het Nederlandse Koninkrijksteam op het officieuze WK van vrijdag tegen Venezuela. De tegenstander van Oranje is gewoon welkom in Miami, ondanks de gespannen relatie met de VS en de arrestatie van president Nicolás Maduro begin januari door Amerikaanse elitetroepen.
36 minuten geledenPORT CHARLOTTE (ANP) - De Nederlandse honkballers hebben twee dagen voor de start van de World Baseball Classic (WBC) het laatste oefenduel met Tampa Bay Rays gewonnen. Het Koninkrijksteam was in Port Charlotte, in Florida, met 11-8 te sterk voor het team uit de Amerikaanse Major League.
7 uur geledenDUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft Dubai verlaten, nadat hij daar vast was komen te zitten door de oorlog in het Midden-Oosten. De beste tennisser van Nederland is samen met zijn broer Scott geland in Milaan, meldt zijn coach Marc Dijkhuizen, die zelf nog probeert naar zijn woning in Bahrein te komen.
20 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Het maakt de Amerikaanse president Donald Trump "helemaal niets uit" of Iran meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Het is een verslagen land, ze lopen op hun laatste benen", zei Trump tegen nieuwssite Politico.
21 uur geledenGDANSK (ANP) - De Nederlandse voetbalsters zijn de kwalificatie voor het WK voetbal van 2027 begonnen met een gelijkspel tegen Polen. In Gdansk gaf de ploeg van bondscoach Arjan Veurink een voorsprong uit handen en eindigde het duel in 2-2.
1 dag geledenSARASOTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is uit de opstelling van het Nederlands team gehaald vanwege berichten over een positieve dopingtest. De outfielder van Atlanta Braves stond al in de basis bij een oefenduel dat het Koninkrijksteam op dinsdag speelt tegen Baltimore Orioles.
1 dag geledenATLANTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is opnieuw positief getest op prestatieverhogende middelen. Dat melden verschillende Amerikaanse media op basis van een bericht van ESPN. De outfielder van Atlanta Braves en het Koninkrijksteam hangt een schorsing van 162 wedstrijden boven het hoofd. Profar is met Nederland in voorbereiding op de World Baseball Classic.
1 dag geleden