Wiegman trots, maar baalt van uitblijven Engelse 4-2 tegen Oranje
LONDEN (ANP) - De Engelse bondscoach Sarina Wiegman is trots op haar ploeg na de late 3-2-zege op de voetbalsters van Oranje, maar baalt van het uitblijven van de 4-2. In dat geval was de WK-finalist het Nederlands elftal al voorbijgegaan op basis van een beter onderling resultaat. Dat is nu gelijk, waardoor Oranje door een beter doelsaldo als koploper het beslissende laatste Nations League-duel ingaat.
Engeland maakte pas in de blessuretijd de 3-2 op Wembley, nadat Oranje tot aan de 59e minuut 2-0 voor had gestaan. In de slotminuten kwamen er zelfs nog kansen op een vierde Engelse treffer, maar die gingen er niet in. Wiegman: "Dat was jammer, want dat had de situatie nog helemaal anders gemaakt. Maar ik ben trots op de veerkracht van mijn ploeg."
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
8 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
8 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
9 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
11 uur geleden