Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wiegman opent EK met Engelse voetbalsters op vol Old Trafford

Wiegman opent EK met Engelse voetbalsters op vol Old Trafford

MANCHESTER (ANP) - Bondscoach Sarina Wiegman speelt met de Engelse voetbalsters de openingswedstrijd van het EK. De ploeg van het gastland neemt het op een vol Old Trafford in Manchester op tegen Oostenrijk. Engeland, dat sinds vorig jaar onder leiding staat van Wiegman, behoort tot de favorieten voor de Europese titel.

De Engelse voetbalsters zijn onder de Nederlandse trainster nog altijd ongeslagen. In de aanloop naar het EK versloegen ze Oranje in een oefeninterland in Leeds met 5-1.

Wiegman veroverde vijf jaar geleden met de 'Leeuwinnen' de Europese titel op het EK in eigen land. In de halve finale wonnen de Nederlandse voetbalsters toen met 3-0 van Engeland. Twee jaar later bereikten ze ook de eindstrijd van het WK in Frankrijk, waarin de Amerikaanse vrouwen te sterk waren. Oranje staat nu onder leiding van de Engelse bondscoach Mark Parsons. De titelverdediger opent het EK zaterdag in Sheffield tegen Zweden.

Engeland - Oostenrijk begint om 21.00 uur. In het stadion van Manchester United zitten dan ruim 70.000 toeschouwers.

Meer uit Voetbal

Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

8 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

10 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

10 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

12 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

14 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

15 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

16 uur geleden