Wiegman maakt zich niet druk over nederlaag Engelse voetbalsters
LONDEN (ANP) - Coach Sarina Wiegman maakte zich niet druk over haar eerste nederlaag met de Engelse voetbalsters dinsdag tegen Australië. Onder haar leiding bleven de vrouwen dertig wedstrijden op rij ongeslagen. "Ik maak mij geen zorgen, ik maak mij niet zo snel zorgen", zei de Nederlandse trainster tegen de BBC. De Australische vrouwen versloegen de Europees kampioen met 2-0.
Volgens Wiegman moet haar ploeg er staan bij het WK deze zomer in Australië en Nieuw-Zeeland. "We moeten straks op ons hoogste niveau zijn. We weten waar we naartoe willen en wat we moeten doen. Ik denk niet dat we het momentum verliezen. We zijn aan het opbouwen en weten waar we straks willen staan."
Wiegman vond het ook niet heel erg dat haar ongeslagen reeks nu ten einde is." Daar was ik helemaal niet mee bezig. We willen gewoon elke wedstrijd winnen. We praten ook niet over die reeks. We willen ons elke wedstrijd verbeteren. Natuurlijk was het wel leuk geweest als we hadden gewonnen. Maar soms win je en soms verlies je. Ik hoop dat we nog heel veel gaan winnen."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.
5 minuten geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
10 uur geleden