Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wiegman maakt zich niet druk over nederlaag Engelse voetbalsters

Wiegman maakt zich niet druk over nederlaag Engelse voetbalsters

LONDEN (ANP) - Coach Sarina Wiegman maakte zich niet druk over haar eerste nederlaag met de Engelse voetbalsters dinsdag tegen Australië. Onder haar leiding bleven de vrouwen dertig wedstrijden op rij ongeslagen. "Ik maak mij geen zorgen, ik maak mij niet zo snel zorgen", zei de Nederlandse trainster tegen de BBC. De Australische vrouwen versloegen de Europees kampioen met 2-0.

Volgens Wiegman moet haar ploeg er staan bij het WK deze zomer in Australië en Nieuw-Zeeland. "We moeten straks op ons hoogste niveau zijn. We weten waar we naartoe willen en wat we moeten doen. Ik denk niet dat we het momentum verliezen. We zijn aan het opbouwen en weten waar we straks willen staan."

Wiegman vond het ook niet heel erg dat haar ongeslagen reeks nu ten einde is." Daar was ik helemaal niet mee bezig. We willen gewoon elke wedstrijd winnen. We praten ook niet over die reeks. We willen ons elke wedstrijd verbeteren. Natuurlijk was het wel leuk geweest als we hadden gewonnen. Maar soms win je en soms verlies je. Ik hoop dat we nog heel veel gaan winnen."

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

8 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

8 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

8 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

8 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

9 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

10 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

11 uur geleden