Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wiegman hoopt dat Engeland tegen Nederland beter speelt

Wiegman hoopt dat Engeland tegen Nederland beter speelt

ZÜRICH (ANP) - Sarina Wiegman vindt dat Engeland "beter moet spelen" en "vaster aan de bal moet zijn" om tegen Nederland een goede kans te maken. Dit zei de bondscoach van Engeland na de 2-1-nederlaag in de eerste groepswedstrijd van het EK tegen Frankrijk. "Natuurlijk zijn we gefrustreerd, want we hebben een heel goede voorbereiding gehad. Maar dat is nooit een garantie dat je de wedstrijd wint", aldus de Nederlandse coach, die in 2017 met Oranje Europees kampioen werd.

Engeland begon als titelverdediger aan het EK. Het elftal van Wiegman had tachtig minuten lang weinig in te brengen tegen de sterke Franse vrouwen. Pas in de slotfase kwam Engeland nog terug tot 2-1. "Ik denk dat spelen tegen Frankrijk echt totaal anders is dan elke andere start van een toernooi, omdat ik vind dat zij een elftal van wereldklasse hebben", zei Wiegman in Zwitserland.

Nederland won de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Wales. Engeland en Nederland treffen elkaar woensdag in Zürich. De aftrap is om 18.00 uur.

Meer uit Voetbal

PSV-coach Bosz niet te spreken over optreden ploeg bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).

6 uur geleden
Sterk Liverpool verslaat Real Madrid in Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.

7 uur geleden
Invaller Pepi redt punt voor tegenvallend PSV bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.

7 uur geleden
Arsenal wint bij Slavia Praag ook vierde duel in Champions League

PRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.

8 uur geleden
PSV-trainer Bosz houdt tegen Olympiakos vast aan spits Til

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.

10 uur geleden
Galatasaray mist Akgün en Gündogan tegen Ajax

ISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.

13 uur geleden
PSG-aanvaller Doué wint prijs voor grootste voetbaltalent

TURIJN (ANP) - Aanvaller Désiré Doué van Paris Saint-Germain heeft de Golden Boy Award gekregen, de prestigieuze prijs voor de talentvolste voetballer op de Europese velden. De 20-jarige Franse international is de opvolger van Lamine Yamal van FC Barcelona. Dat meldt initiatiefnemer Tuttosport.

13 uur geleden