Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wiegman baalt van onnodige tegendoelpunten tegen Oranje

Wiegman baalt van onnodige tegendoelpunten tegen Oranje

UTRECHT (ANP) - Bondscoach Sarina Wiegman van Engeland baalde na de nederlaag tegen Nederland in de Nations League. De Europees kampioen verloor in de Galgenwaard in Utrecht met 2-1 van Oranje en vooral de tegentreffers vond ze heel onnodig. "We geven het in de laatste minuut weg, dat is het meest teleurstellende."

De bondscoach vond de eerste treffer van Nederland ook heel frustrerend. Lieke Martens schoot binnen nadat ze de bal had gekregen van Daniëlle van de Donk, die in buitenspelpositie stond. "Het was duidelijk dat het buitenspel was. Ik denk dat het hele stadion dacht dat het buitenspel was. Daar ben ik echt teleurgesteld over."

Wiegman wilde het wel hebben over de videoscheidsrechter, die er niet was in deze wedstrijd in de Nations League. "De VAR zou dit doelpunt zeker hebben afgekeurd. Ik denk dat er één lijn in moeten hebben. Ofwel je hebt een VAR of niet. Maar niet de ene wedstrijd wel en de andere niet."

Bondscoach Andries Jonker van Oranje was het daar overigens mee eens. "Er is een VAR, maar als er een VAR is snap ik niet waarom er niet altijd een VAR is."

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

7 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

9 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

10 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

12 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

12 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

12 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

13 uur geleden