
Wiegman baalt van onnodige tegendoelpunten tegen Oranje
UTRECHT (ANP) - Bondscoach Sarina Wiegman van Engeland baalde na de nederlaag tegen Nederland in de Nations League. De Europees kampioen verloor in de Galgenwaard in Utrecht met 2-1 van Oranje en vooral de tegentreffers vond ze heel onnodig. "We geven het in de laatste minuut weg, dat is het meest teleurstellende."
De bondscoach vond de eerste treffer van Nederland ook heel frustrerend. Lieke Martens schoot binnen nadat ze de bal had gekregen van Daniëlle van de Donk, die in buitenspelpositie stond. "Het was duidelijk dat het buitenspel was. Ik denk dat het hele stadion dacht dat het buitenspel was. Daar ben ik echt teleurgesteld over."
Wiegman wilde het wel hebben over de videoscheidsrechter, die er niet was in deze wedstrijd in de Nations League. "De VAR zou dit doelpunt zeker hebben afgekeurd. Ik denk dat er één lijn in moeten hebben. Ofwel je hebt een VAR of niet. Maar niet de ene wedstrijd wel en de andere niet."
Bondscoach Andries Jonker van Oranje was het daar overigens mee eens. "Er is een VAR, maar als er een VAR is snap ik niet waarom er niet altijd een VAR is."
Meer uit Voetbal
HOUSTON (ANP/AFP) - Mexico heeft voor de tiende keer de Gold Cup gewonnen. Oud-Ajacied Edson Álvarez maakte het winnende doelpunt in de finale tegen de Verenigde Staten, die Mexico met 2-1 won.
3 uur geledenBERN (ANP) - Gastland Zwitserland heeft zijn tweede groepswedstrijd op het EK voetbal voor vrouwen gewonnen van IJsland en blijft daarmee kans houden op een plek in de kwartfinales. De interland in Bern eindigde in 2-0 voor de thuisploeg.
8 uur geledenMONTERREY (ANP) - Merel van Dongen heeft op Instagram het einde van haar professionele voetbalcarrière aangekondigd. De 63-voudig international speelt op 16 juli nog om de Mexicaanse supercup met haar huidige Mexicaanse club Monterrey, maar dan zegt ze het voetbal vaarwel.
9 uur geledenSION (ANP) - De Noorse voetbalsters hebben op het EK in Zwitserland hun tweede zege geboekt. Dankzij een laat doelpunt van Caroline Graham Hansen werd Finland met 2-1 verslagen.
12 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Lieke Martens twijfelt of ze haar voetballoopbaan voortzet. Ze liet bij de NOS weten dat ze nog niet heeft getekend bij een club. "Ik ben nog aan het kijken wat ik wil. De prioriteiten zijn wel veranderd", zei de 32-jarige aanvalster, die begin juni haar 160e en laatste interland speelde.
13 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Zoals gevreesd moet Bayern München het lange tijd stellen zonder sterspeler Jamal Musiala. De 22-jarige middenvelder heeft in het duel met Paris Saint-Germain in de kwartfinales van het WK voor clubs een breuk in zijn kuitbeen opgelopen. Dat bevestigde de Zuid-Duitse club zondag op de website.
15 uur geledenTHUN (ANP) - Verdedigster Veerle Buurman lijkt niet serieus geblesseerd ondanks haar wisselbeurt in de slotfase van het eerste EK-duel in Zwitserland met Wales (3-0). "Dat was uit voorzorg, ik had een klein beetje last. Ik kan er nu nog niks over zeggen, er wordt nog naar gekeken", zei het 19-jarige talent na het duel in Luzern. Buurman meldde zich een dag later met de andere basisspeelsters op het trainingsveld in Thun.
18 uur geleden