Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wiegman baalt van onnodige tegendoelpunten tegen Oranje

Wiegman baalt van onnodige tegendoelpunten tegen Oranje

UTRECHT (ANP) - Bondscoach Sarina Wiegman van Engeland baalde na de nederlaag tegen Nederland in de Nations League. De Europees kampioen verloor in de Galgenwaard in Utrecht met 2-1 van Oranje en vooral de tegentreffers vond ze heel onnodig. "We geven het in de laatste minuut weg, dat is het meest teleurstellende."

De bondscoach vond de eerste treffer van Nederland ook heel frustrerend. Lieke Martens schoot binnen nadat ze de bal had gekregen van Daniëlle van de Donk, die in buitenspelpositie stond. "Het was duidelijk dat het buitenspel was. Ik denk dat het hele stadion dacht dat het buitenspel was. Daar ben ik echt teleurgesteld over."

Wiegman wilde het wel hebben over de videoscheidsrechter, die er niet was in deze wedstrijd in de Nations League. "De VAR zou dit doelpunt zeker hebben afgekeurd. Ik denk dat er één lijn in moeten hebben. Ofwel je hebt een VAR of niet. Maar niet de ene wedstrijd wel en de andere niet."

Bondscoach Andries Jonker van Oranje was het daar overigens mee eens. "Er is een VAR, maar als er een VAR is snap ik niet waarom er niet altijd een VAR is."

Meer uit Voetbal

WK-deelnemers onder extreme veiligheidsmaatregelen naar loting

WASHINGTON (ANP) - Rond het Kennedy Center in Washington maakt alles en iedereen zich klaar voor de loting voor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De wijde omgeving van het centrum voor uitvoerende kunsten is afgezet. Helikopters hangen in de lucht.

1 uur geleden
Trainer Slot wil eerst terug naar top 4 met zwalkend Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot heeft "als eerste doel" om met regerend kampioen Liverpool terug te keren in de top 4 van de Premier League. Dat zou aan het einde van het seizoen plaatsing voor de Champions League opleveren.

4 uur geleden
PSV nog zonder Perisic tegen sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV treedt op zaterdag nog zonder Ivan Perisic aan in het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft Peter Bosz gezegd op een persconferentie van de Eindhovense voetbalclub. De Kroaat heeft de afgelopen tijd in Belgrado gerevalideerd en is mogelijk weer beschikbaar als PSV op dinsdag in de Champions League het Spaanse Atlético Madrid ontvangt.

5 uur geleden
Aangifte om vuurwerk Ajax, 10 tot 15 verdachten geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.

6 uur geleden
Turkse voetballers opgepakt in onderzoek naar gokschandaal

ISTANBUL (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie van Istanbul heeft opdracht gegeven om 46 mensen, onder wie 29 voetballers, te arresteren in het onderzoek naar het omvangrijke gokschandaal in Turkije. Van deze groep zijn er al 35 opgepakt, melden de aanklagers in een verklaring. 27 van de voetballers zouden hebben gegokt op wedstrijden van hun eigen team.

7 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder Min en Van den Berg na operaties

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het de komende maanden stellen zonder spits David Min en middenvelder Davy van den Berg. Min is dinsdag geopereerd aan een enkel en Van den Berg wacht maandag een ingreep vanwege aanhoudende knieklachten. Dat meldt de nummer 6 van de Eredivisie.

7 uur geleden
Manchester United laat zege glippen tegen West Ham

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.

19 uur geleden