Wieffer gaat zich met Feyenoord focussen op tweede plaats
EINDHOVEN (ANP) - Mats Wieffer baalde van het gelijkspel van Feyenoord bij PSV (2-2). "Het wordt nu wel heel lastig", doelde hij op de kansen van zijn Rotterdamse ploeg op prolongatie van de landstitel. "We moeten ons nu denk ik focussen op de tweede plaats. En als PSV nog veel punten gaat verspelen, dan zien we dat wel."
PSV heeft nog steeds een voorsprong van 10 punten op het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat in de tweede helft op 2-1 kwam. "We hebben in de tweede helft nauwelijks iets weggegeven. Maar toch maken ze nog gelijk", doelde hij op de 2-2 van de ingevallen Guus Til. "Ik denk dat dit wel een terechte uitslag is. PSV kreeg in de eerste helft de beste kansen en wij in de tweede helft."
Feyenoord speelde anders dan normaal en hanteerde vaak de lange bal. "Ik heb ook wel eens leukere duels gespeeld", zei Wieffer bij ESPN. "Maar dit was wel de manier om gevaarlijk te worden. Dat zag je ook."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
9 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
22 uur geleden