Wiebes besluit NK baanwielrennen met derde titel
APELDOORN (ANP) - Lorena Wiebes heeft bij de Nederlandse kampioenschappen baanwielrennen een derde titel behaald. De 25-jarige was samen met Marit Raaijmakers de beste op de koppelkoers. Eerder won Wiebes in Omnisport in Apeldoorn al goud op de puntenkoers en de scratch.
Raaijmakers schreef zondag de afvalkoers op haar naam en Steffie van der Peet de keirin.
Bij de mannen won Hoogland de nationale titel op de kilometer en Yanne Dorenbos was de beste op de scratch.
"Het was allereerst een mooie manier om deze periode na de kerst door te brengen, maar over de resultaten klaag ik ook zeker niet", reageerde Wiebes. "Alleen in de afvalkoers win ik niet, maar daar won Marit en daar kan ik prima mee leven. Voor mij is de koppelkoers een onderdeel waarop ik internationaal op korte termijn geen ambities heb, maar het gaat wel steeds beter en op de langere termijn sluit ik niets uit. We misten in het begin helaas een aflossing, maar daarna verliep het perfect en konden we de wedstrijd naar onze hand zetten."
Meer uit Sport
CRANS-MONTANA (ANP) - De afdaling om de wereldbeker in het Zwitserse Crans-Montana is gestaakt na een crash van de Amerikaanse skiester Lindsey Vonn. De organisatie vond de weersomstandigheden te slecht om de laatste afdaling voor de Olympische Spelen voort te zetten.
56 minuten geledenMELBOURNE (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz sprak na zijn zege op vijf sets tegen Alexander Zverev in de halve finale van de Australian Open van een van de zwaarste partijen uit zijn loopbaan. "Ik had het moeilijk halverwege de derde set", doelde de 22-jarige Spaanse tennisser op een krampaanval. "Maar ik heb dit soort situaties, dit soort wedstrijden, al eerder meegemaakt. Ik zeg altijd dat je in jezelf moet blijven geloven, wat er ook gebeurt."
1 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz staat voor het eerst in de finale van de Australian Open. De 22-jarige Spanjaard knokte zich in een marathonpartij van 5 uur en 27 minuten langs de 28-jarige Duitser Alexander Zverev: 6-4 7-6 (5) 6-7 (3) 6-7 (4) 7-5.
3 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennissers Olivia Gadecki en John Peers hebben op de Australian Open de titel in het gemengd dubbel gewonnen. De Australiërs waren vorig jaar ook al de beste in Melbourne en zijn het eerste gemengde duo in 37 jaar dat de titel bij het eerste grandslamtoernooi van het jaar met succes verdedigt.
5 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De politie van Curaçao heeft donderdag het huis van de bekende Nederlandse honkbalinternational Jonathan Schoop (34) doorzocht. De huiszoeking maakt deel uit van een grote politieactie die in de nacht van woensdag op donderdag begon. Daarbij zijn ook een broodjeszaak en andere huizen doorzocht. Schoop zou op de lijst staan van internationals die in maart met het Koninkrijksteam aantreden bij de World Baseball Classic (WBC). De selectie wordt volgende week bekendgemaakt.
20 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Het verlies van een punt om 'hinderlijk kreunen' motiveerde Aryna Sabalenka in de halve finale van de Australian Open tegen Elina Svitolina. Dat zei de nummer 1 van de wereld in de persconferentie na haar duidelijke zege in twee sets (6-2 6-3).
23 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Elena Rybakina neemt het zaterdag in de finale van de Australian Open op tegen Aryna Sabalenka. De 26-jarige tennisster uit Kazachstan rekende in de halve finale af met de 31-jarige Amerikaanse Jessica Pegula: 6-3 7-6 (7). Rybakina is de huidige nummer 5 van de wereld.
1 dag geleden