Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Whopper van Vegetarische Slager nu ook bij Burger King in China

Whopper van Vegetarische Slager nu ook bij Burger King in China

LONDEN (ANP) - De Vegetarische Slager gaat nu ook hamburgers leveren aan Burger King in China, Latijns-Amerika en de Cariben. Daarmee wordt de samenwerking tussen het Unilever-onderdeel en de hamburgergigant uitgebreid. Ruim een jaar geleden ging De Vegetarische Slager de samenwerking aan met Burger King voor Europa. Hier levert de Vegetarische Slager inmiddels ook plantaardige nuggets.

De vegetarische Whopper is vanaf deze week verkrijgbaar bij 325 Burger Kings in China, in de steden Shanghai, Peking, Hangzhou en Shenzhen. De rest van China kan vanaf het tweede kwartaal van volgend jaar ook zo'n plantaardige burger bestellen. Verder is de Plant-Based Whopper ook in Mexico, Costa Rica, Colombia, de Bahama's, de Dominicaanse Republiek, Nicaragua, Suriname, Sint-Maarten en Saint Kitts te verkrijgen.

De Vegetarische Slager werd twee jaar geleden overgenomen door Unilever en sindsdien is het merk flink gegroeid. Onlangs zijn producten van het merk in Noord-Afrika en het Midden-Oosten in de verkoop gegaan. Ook is de Vegetarische Slager sinds kort verkrijgbaar voor horeca-ondernemingen in Brazilië, Hongkong, Japan en Singapore.

Meer uit Financieel

FT: Carglass-moederbedrijf Belron werkt aan plannen beursgang

LONDEN (ANP) - Belron, het moederbedrijf van Carglass, werkt aan plannen voor een beursgang. Dat meldt Financial Times. Volgens bronnen tegen de Britse zakenkrant wordt daarbij gekeken naar een notering in New York of Amsterdam. Belron is 's werelds grootste bedrijf voor reparatie en vervanging van autoruiten.

36 minuten geleden
Recordstroomverbruik China door elektrisch rijden en datacenters

BEIJING (ANP/BLOOMBERG) - China heeft vorig jaar een recordhoeveelheid stroom verbruikt, vooral gestuwd door elektrische auto's en datacenters voor kunstmatige intelligentie (AI). Dat meldt staatszender China Central Television (CCTV) die zich baseert op cijfers van de nationale energieautoriteit. Het stroomverbruik van China lag volgens CCTV daarbij ruim twee keer zo hoog als dat van de Verenigde Staten.

1 uur geleden
KLM vliegt rond Winterspelen met grotere vliegtuigen naar Milaan

SCHIPHOL (ANP) - KLM zet rond de Winterspelen in Milaan en Cortina grotere vliegtuigen in omdat meer mensen naar Milaan willen vliegen dan gebruikelijk voor februari. Door de extra ruime toestellen zijn er zo'n 2600 stoelen meer beschikbaar en kan KLM meer vliegtickets verkopen.

2 uur geleden
Storing bij X is voorbij

BASTROP (ANP) - De storing bij X is voorbij. Vrijdagmiddag rond 16.00 uur kwamen op de website allestoringen.nl duizenden meldingen binnen van gebruikers die problemen ondervonden en op de Engelstalige website Downdetector tienduizenden.

9 uur geleden
Wall Street sluit lager na opmerking Trump over Fed-kandidaat

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag licht lager gesloten. Beleggers reageerden op een opmerking van de Amerikaanse president Donald Trump over een mogelijke opvolger van Jerome Powell, de voorzitter van de Federal Reserve.

11 uur geleden
OpenAI begint test met advertenties in ChatGPT

SAN FRANCISCO (ANP/BLOOMBERG) - OpenAI, het bedrijf achter ChatGPT, wil binnenkort advertenties aan gebruikers van de populaire chatbot laten zien. Het bedrijf meldt de komende weken te beginnen met het testen van het aanbieden van reclames onder gebruikers in de Verenigde Staten.

13 uur geleden
Luchtvaartautoriteit EU adviseert niet boven Iran te vliegen

KEULEN (ANP/RTR) - De Europese luchtvaartautoriteit EASA heeft Europese luchtvaartmaatschappijen opgeroepen het luchtruim van Iran te mijden. De EASA kwam vrijdag met dit advies vanwege de aanhoudende spanningen en dreigingen van de Amerikaanse president Donald Trump met militaire acties in Iran.

13 uur geleden