White vervangt Alexander-Arnold in EK-selectie Engeland
LONDEN (ANP) - De Engelse bondscoach Gareth Southgate heeft verdediger Ben White van Brighton & Hove Albion bij zijn EK-selectie gehaald, als vervanger van Trent Alexander-Arnold. De vleugelverdediger van Liverpool raakte afgelopen week geblesseerd in de gewonnen oefeninterland tegen Oostenrijk (1-0). De 23-jarige White debuteerde als invaller tegen de Oostenrijkers en mag nu mee naar het EK.
De verdediger werd onlangs uitgeroepen tot speler van het jaar bij Brighton & Hove Albion. White stond zondag tegen Roemenië (1-0) voor het eerst in de basis in de nationale ploeg. Hij speelde in Middlesbrough de hele wedstrijd. White overtuigde Southgate, die maandag besloot om hem aan te wijzen als vervanger van Alexander-Arnold in de selectie die nu weer uit 26 spelers bestaat.
Engeland start het EK zondag op Wembley tegen Kroatië, de verliezend finalist van het WK 2018.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
34 minuten geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
46 minuten geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
14 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
17 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
17 uur geleden