West Ham United rondt transfer aanvaller Summerville af
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft de transfer van Crysencio Summerville afgerond. De 22-jarige geboren Rotterdammer komt voor vijf seizoenen over van Leeds United waarmee hij afgelopen seizoen in het Championship speelde, het tweede Engelse niveau.
West Ham betaalt volgens Britse media zo'n 25 miljoen pond (29,3 miljoen euro) voor de aanvaller die zijn jeugdopleiding doorliep bij Feyenoord en ook uitkwam voor FC Dordrecht en ADO Den Haag. Hij speelde de afgelopen vier seizoenen voor Leeds United.
"Het is de perfecte volgende stap in mijn carrière", zei Summerville via de club. "West Ham United is een hele grote club met heel veel ambitie en geweldige spelers. Ik probeer altijd mijn hart te volgen. Ik had het gevoel dat dit de beste plek voor mij is om me verder te ontwikkelen en mijn potentieel te benutten."
De 'Hammers' willen ook de Duitse spits Niclas Füllkrug van Borussia Dortmund vastleggen. De aanvaller mocht van de Duitse club het trainingskamp verlaten om met een andere club te praten, meldde Dortmund op X.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.
26 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is door een thuisoverwinning tegen NAC Breda naar de negende plaats van de Eredivisie geklommen. De Rotterdammers wonnen op Het Kasteel met 1-0 door een doelpunt van Shunsuke Mito. Sparta heeft na vijftien wedstrijden 20 punten. NAC staat zeventiende met 12 punten.
31 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys (40) heeft zijn aflopende contract bij FC Volendam verlengd tot medio 2028. Dat heeft de club zondag bekendgemaakt. Eerder op de dag verloor het elftal van Kruys thuis met 3-2 van NEC. FC Volendam staat op de vijftiende plaats.
56 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - NEC staat na vijftien speelronden op de derde plaats van de Eredivisie. Het elftal van coach Dick Schreuder won zondag bij FC Volendam: 2-3. NEC heeft na vijftien wedstrijden 27 punten en houdt Ajax 1 punt en AZ 2 punten achter zich. FC Volendam is vijftiende met 14 punten.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie opnieuw punten laten liggen. Na achtereenvolgende nederlagen tegen PSV (1-5), sc Heerenveen (3-1) en FC Twente (1-0), wist het elftal van trainer Maarten Martens voor eigen publiek ook niet te winnen van Go Ahead Eagles: 2-2. AZ won woensdag in de tweede ronde van de KNVB-beker wel van PEC Zwolle: 1-3.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen subtoppers FC Utrecht en FC Twente heeft in de Eredivisie geen winnaar opgeleverd. In de Galgenwaard speelden de nummers 7 en 8 van de ranglijst met 1-1 gelijk. Mats Rots maakte in de slotfase gelijk voor FC Twente, dat nog kansen kreeg op een winnende treffer.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.
9 uur geleden