Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

West Ham United onderzoekt transfer Ajax-spits Brobbey

West Ham United onderzoekt transfer Ajax-spits Brobbey

AMSTERDAM (ANP) - Ajax raakt deze maand mogelijk ook Brian Brobbey kwijt. West Ham United onderzoekt of het de 22-jarige spits kan inlijven, melden verschillende bronnen.

West Ham United zoekt een spits omdat Michail Antonio anderhalve maand geleden een been heeft gebroken. De club wil Brobbey liefst eerst huren, maar dat is voor Ajax onbespreekbaar.

Volgens De Telegraaf wil Ajax minimaal 30 miljoen euro voor de spits die dit seizoen eenmaal scoorde in de Eredivisie. West Ham United zou ook akkoord moeten gaan met 5 miljoen euro aan eenvoudig te realiseren bonussen. Ajax deed eerder zaken met West Ham United. De club verkocht Edson Álvarez en Mohammed Kudus voor een totaalbedrag van ongeveer 80 miljoen euro aan de huidige nummer 14 van de Premier League.

Winterstop

Het is onduidelijk wat trainer Francesco Farioli van een mogelijk vertrek van Brobbey vindt. De spits uit Amsterdam krijgt na de winterstop steeds de voorkeur boven Wout Weghorst en Chuba Akpom, de twee andere centrumspitsen in de selectie van de nummer 2 van de Eredivisie. Farioli heeft nog geen opvolger gekregen voor Steven Bergwijn, die begin van het seizoen vertrok. Hij nam afgelopen week ook afscheid van Devyne Rensch, die bij AS Roma tekende.

Ajax staat op het punt Youri Regeer terug te halen. Farioli ziet de speler van FC Twente echter niet als rechtsback maar als middenvelder.

Meer uit Voetbal

AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

59 minuten geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

1 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

1 uur geleden
Einde seizoen voor geblesseerde Feyenoorder Sauer

ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

2 uur geleden
Gattuso weg als bondscoach Italië na mislopen WK voetbal

ROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.

2 uur geleden
Oranje-international De Jong hervat volgende week groepstraining

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.

2 uur geleden
NEC-coach Schreuder: onzeker of Chery speelt na paspoortkwestie

NIJMEGEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder weet nog niet of zijn aanvoerder Tjaronn Chery zaterdag tegen Excelsior speelt. Dat zei de 54-jarige coach in een interview met het clubkanaal. Vanwege de zogenoemde paspoortkwestie was de international van Suriname niet meer speelgerechtigd en mocht daardoor enige tijd niet meetrainen.

3 uur geleden