West Ham United onderzoekt transfer Ajax-spits Brobbey
AMSTERDAM (ANP) - Ajax raakt deze maand mogelijk ook Brian Brobbey kwijt. West Ham United onderzoekt of het de 22-jarige spits kan inlijven, melden verschillende bronnen.
West Ham United zoekt een spits omdat Michail Antonio anderhalve maand geleden een been heeft gebroken. De club wil Brobbey liefst eerst huren, maar dat is voor Ajax onbespreekbaar.
Volgens De Telegraaf wil Ajax minimaal 30 miljoen euro voor de spits die dit seizoen eenmaal scoorde in de Eredivisie. West Ham United zou ook akkoord moeten gaan met 5 miljoen euro aan eenvoudig te realiseren bonussen. Ajax deed eerder zaken met West Ham United. De club verkocht Edson Álvarez en Mohammed Kudus voor een totaalbedrag van ongeveer 80 miljoen euro aan de huidige nummer 14 van de Premier League.
Winterstop
Het is onduidelijk wat trainer Francesco Farioli van een mogelijk vertrek van Brobbey vindt. De spits uit Amsterdam krijgt na de winterstop steeds de voorkeur boven Wout Weghorst en Chuba Akpom, de twee andere centrumspitsen in de selectie van de nummer 2 van de Eredivisie. Farioli heeft nog geen opvolger gekregen voor Steven Bergwijn, die begin van het seizoen vertrok. Hij nam afgelopen week ook afscheid van Devyne Rensch, die bij AS Roma tekende.
Ajax staat op het punt Youri Regeer terug te halen. Farioli ziet de speler van FC Twente echter niet als rechtsback maar als middenvelder.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
28 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
9 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
11 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
13 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
13 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
14 uur geleden