Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

West Ham United onderzoekt transfer Ajax-spits Brobbey

West Ham United onderzoekt transfer Ajax-spits Brobbey

AMSTERDAM (ANP) - Ajax raakt deze maand mogelijk ook Brian Brobbey kwijt. West Ham United onderzoekt of het de 22-jarige spits kan inlijven, melden verschillende bronnen.

West Ham United zoekt een spits omdat Michail Antonio anderhalve maand geleden een been heeft gebroken. De club wil Brobbey liefst eerst huren, maar dat is voor Ajax onbespreekbaar.

Volgens De Telegraaf wil Ajax minimaal 30 miljoen euro voor de spits die dit seizoen eenmaal scoorde in de Eredivisie. West Ham United zou ook akkoord moeten gaan met 5 miljoen euro aan eenvoudig te realiseren bonussen. Ajax deed eerder zaken met West Ham United. De club verkocht Edson Álvarez en Mohammed Kudus voor een totaalbedrag van ongeveer 80 miljoen euro aan de huidige nummer 14 van de Premier League.

Winterstop

Het is onduidelijk wat trainer Francesco Farioli van een mogelijk vertrek van Brobbey vindt. De spits uit Amsterdam krijgt na de winterstop steeds de voorkeur boven Wout Weghorst en Chuba Akpom, de twee andere centrumspitsen in de selectie van de nummer 2 van de Eredivisie. Farioli heeft nog geen opvolger gekregen voor Steven Bergwijn, die begin van het seizoen vertrok. Hij nam afgelopen week ook afscheid van Devyne Rensch, die bij AS Roma tekende.

Ajax staat op het punt Youri Regeer terug te halen. Farioli ziet de speler van FC Twente echter niet als rechtsback maar als middenvelder.

Meer uit Voetbal

Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

2 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

2 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

3 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

4 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

6 uur geleden
Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

7 uur geleden
Hoeness uit kritiek op nieuwe rol Duitse voetbaltrainer Klopp

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.

8 uur geleden