Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

West Ham United onderzoekt transfer Ajax-spits Brobbey

West Ham United onderzoekt transfer Ajax-spits Brobbey

AMSTERDAM (ANP) - Ajax raakt deze maand mogelijk ook Brian Brobbey kwijt. West Ham United onderzoekt of het de 22-jarige spits kan inlijven, melden verschillende bronnen.

West Ham United zoekt een spits omdat Michail Antonio anderhalve maand geleden een been heeft gebroken. De club wil Brobbey liefst eerst huren, maar dat is voor Ajax onbespreekbaar.

Volgens De Telegraaf wil Ajax minimaal 30 miljoen euro voor de spits die dit seizoen eenmaal scoorde in de Eredivisie. West Ham United zou ook akkoord moeten gaan met 5 miljoen euro aan eenvoudig te realiseren bonussen. Ajax deed eerder zaken met West Ham United. De club verkocht Edson Álvarez en Mohammed Kudus voor een totaalbedrag van ongeveer 80 miljoen euro aan de huidige nummer 14 van de Premier League.

Winterstop

Het is onduidelijk wat trainer Francesco Farioli van een mogelijk vertrek van Brobbey vindt. De spits uit Amsterdam krijgt na de winterstop steeds de voorkeur boven Wout Weghorst en Chuba Akpom, de twee andere centrumspitsen in de selectie van de nummer 2 van de Eredivisie. Farioli heeft nog geen opvolger gekregen voor Steven Bergwijn, die begin van het seizoen vertrok. Hij nam afgelopen week ook afscheid van Devyne Rensch, die bij AS Roma tekende.

Ajax staat op het punt Youri Regeer terug te halen. Farioli ziet de speler van FC Twente echter niet als rechtsback maar als middenvelder.

Meer uit Voetbal

Coach Slegers met Arsenal naar halve finales Champions League

LONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finales van de Champions League voor vrouwen. De ploeg van de Nederlandse coach Renée Slegers verloor de returnwedstrijd op Stamford Bridge met 1-0 van Chelsea, maar had het eerste duel met 3-1 gewonnen.

9 uur geleden
Aanvaller Isak sluit aan bij training Liverpool na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot kan donderdag spits Alexander Isak weer verwelkomen op het trainingsveld. De Zweedse international sluit voor de eerste keer aan bij de groepstraining na een kuitbeenbreuk. De dure zomeraankoop liep de blessure in december op bij een tackle van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven.

14 uur geleden
KNVB: clubs en spelers verantwoordelijk bij paspoortenkwestie

ZEIST (ANP) - De KNVB begrijpt dat er bij clubs in het betaald voetbal zorgen bestaan over spelers die mogelijk niet meer over de Nederlandse nationaliteit beschikken omdat ze voor een ander land hebben gekozen, maar wijst naar de bestuurders en de voetballers. "Wij begrijpen dat dit impact heeft op clubs en spelers", zegt een woordvoerder van de voetbalbond in antwoord op vragen van het ANP. "Spelers zijn zelf verantwoordelijk om een wijziging in hun nationaliteit te melden bij de bevoegde instanties, en clubs zijn verantwoordelijk om spelers op te stellen waarvan zij hebben vastgesteld dat zij speelgerechtigd zijn."

14 uur geleden
Duel FC Den Bosch uitgesteld door voedselvergiftiging selectie

DEN BOSCH (ANP) - De selectie van FC Den Bosch is getroffen door een voedselvergiftiging. De Brabanders hebben te weinig spelers die fit genoeg zijn om te kunnen voetballen. Om die reden is het duel in de eerste divisie van komende vrijdag tegen Jong FC Utrecht uitgesteld. De KNVB heeft al een nieuwe datum vastgesteld; de wedstrijd wordt ingehaald op maandag 20 april.

14 uur geleden
Chelsea lijdt grootste verlies ooit in Engels voetbal

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft vorig seizoen een verlies geleden van 262,4 miljoen Engelse pond, omgerekend 300 miljoen euro; een record in de geschiedenis van het Engelse profvoetbal. Nooit eerder rapporteerde een club een dergelijk groot verlies. Het bedrag overtrof de 194,9 miljoen pond (223 miljoen euro) die Manchester City in het seizoen 2010/11 als verlies noteerde.

17 uur geleden
Italiaanse sportminister wil ontslag bondsvoorzitter om gemist WK

DEN HAAG (ANP/AFP/BELGA) - De Italiaanse sportminister Andrea Abodi vindt dat de voorzitter van de nationale voetbalbond (FIGC) moet aftreden. Dat zei Abodi woensdag, nadat de nationale ploeg zich voor de derde keer op rij niet heeft gekwalificeerd voor het WK voetbal. Na strafschoppen verloren de Italianen dinsdag de finale van de play-off van Bosnië en Herzegovina.

18 uur geleden
Surinaams international Vente niet in actie voor sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente (26) speelt voorlopig niet voor sc Heerenveen omdat niet duidelijk is of de aanvaller van de club over de Nederlandse nationaliteit beschikt. Dat heeft de club uit de Eredivisie naar aanleiding van berichtgeving van de Leeuwarder Courant bevestigd aan het ANP. Vente speelt als Surinamer voor het nationale elftal van dat land.

18 uur geleden