Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

West Ham United krijgt in crisistijd financiële injectie

West Ham United krijgt in crisistijd financiële injectie

LONDEN (ANP) - De aandeelhouders van West Ham United pompen 30 miljoen pond, omgerekend bijna 35 miljoen euro, in de Engelse voetbalclub. De twee voorzitters David Sullivan en David Gold, die samen ruim 86 procent van de aandelen in bezit hebben, proberen de Engelse voetbalclub zo door de coronacrisis heen te helpen. Trainer David Moyes neemt genoegen met 30 procent minder salaris, net als de vicevoorzitter en financieel directeur van de club.

De voetballers van West Ham hebben ook toegezegd een bijdrage te willen leveren aan het voortbestaan van de club. Ze nemen genoegen met wat minder salaris zolang er niet gevoetbald kan worden. West Ham, dat in de Premier League net boven de degradatiestreep staat, wil er met al die maatregelen voor zorgen dat er geen personeelsleden ontslagen hoeven worden. De club kan ook de salarissen van de werknemers zelf blijven doorbetalen.

"Bij West Ham vormen we één team", zegt aanvoerder Mark Noble. "Onze prioriteit is ervoor te zorgen dat de personeelsleden hun volledige salaris kunnen krijgen terwijl wij niet voetballen."

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

48 minuten geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

1 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

2 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

5 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

15 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

17 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

19 uur geleden