West Ham United in subtop na winst bij Leeds United
LEEDS (ANP) - West Ham United heeft zich met een zege op Leeds United in de subtop van de Premier League gemeld. De ploeg van trainer David Moyes won op Elland Road met 2-1. De Italiaanse verdediger Angelo Ogbonna maakte in de slotfase het winnende doelpunt.
Het gepromoveerde Leeds United was al na 5 minuten op voorsprong gekomen door een benutte strafschop van Mateusz Klich, oud-speler van onder meer PEC Zwolle, FC Twente en FC Utrecht. Tomás Soucek trok de stand in de 25e minuut gelijk. Ogbonna kopte in de 80e minuut uit een vrije trap de 1-2 voor West Ham binnen. Met 20 punten uit twaalf wedstrijden staat de ploeg van Moyes voorlopig op de vijfde plaats in de Engelse competitie, 4 punten achter Tottenham Hotspur en Liverpool.
Bij Leeds bleef de Nederlandse verdediger Pascal Struijk op de bank naast trainer Marcelo Bielsa zitten.
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
18 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
18 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
21 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
1 dag geleden