West Ham schakelt Arsenal uit in League Cup
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft Arsenal uitgeschakeld in de vierde ronde van de League Cup. De ploeg van trainer David Moyes was met 3-1 te sterk voor de stadgenoot, die niet in de sterkste formatie aantrad.
Al na een uur leidde West Ham met 3-0, na doelpunten van Ben White, oud-Ajacied Mohammed Kudus en Jarrod Bowen. Het doelpunt van Martin Ødegaard, diep in blessuretijd, kwam veel te laat voor Arsenal.
De League Cup is het tweede bekertoernooi van Engeland, na de FA Cup. Topclubs treden in de League Cup met regelmaat met reserves aan, vanwege het drukke speelschema.
West Ham staat negende in de Premier League, Arsenal tweede.
Cody Gakpo hielp Liverpool aan een zege in de uitwedstrijd tegen Bournemouth: 1-2. Namens Bournemouth was Justin Kluivert trefzeker.
Gakpo zette Liverpool na een half uur op voorsprong, waarna Kluivert halverwege de tweede helft gelijkmaakte. De kort daarvoor ingevallen Darwin Núñez bracht de bezoekers kort daarna opnieuw aan de leiding en in de laatste 20 minuten werd er niet meer gescoord.
Bij Liverpool werd Virgil van Dijk gespaard, Ryan Gravenberch viel een kwartier voor tijd in. Trainer Jürgen Klopp had veel vaste waarden buiten zijn basiself gelaten.
Chelsea won op eigen veld met 2-0 van Blackburn Rovers.
Meer uit Voetbal
HERNING (ANP) - De uitwedstrijd van Ajax tegen FC Midtjylland in de Conference League is donderdag een kwartier later begonnen. Op het veld in Herning was sprake van dichte rook. Het zicht voor de spelers en arbitrage was daardoor minimaal.
37 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.
5 uur geledenTOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.
6 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.
7 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal. "De dag is aangebroken dat ik het shirt van de nationale ploeg met nummer 7 teruggeef", vertelt de aanvaller in een videoboodschap op Instagram. "23 jaar heb ik het voorrecht en de verantwoordelijkheid gehad om dit shirt te dragen, te verdedigen en te tonen in stadions over de hele wereld. Nu is het klaar."
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.
10 uur geledenMALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.
10 uur geleden