West Ham kiest voor trainer Potter als opvolger Lopetegui
LONDEN (ANP/RTR) - Graham Potter is de nieuwe trainer van West Ham United. De Londense club heeft de voormalig trainer van Chelsea en Brighton & Hove Albion voor tweeënhalf jaar vastgelegd. Woensdag moest de Spanjaard Julen Lopetegui plaatsmaken bij de nummer 14 van de Premier League.
Potter (49) begint aan zijn eerste trainersklus sinds zijn vertrek bij Chelsea in april 2023. "Het was belangrijk voor me dat ik wachtte tot er een baan kwam waarvan ik het gevoel had dat die goed voor me was, en ook dat ik goed bij de club zou passen,", stelt de Engelsman op de website van zijn nieuwe club.
Lopetegui werd ontslagen vanwege het uitblijven van goede resultaten. De 58-jarige Spanjaard was bezig aan zijn eerste seizoen bij West Ham United, waar hij David Moyes opvolgde.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
2 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
7 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
10 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
22 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
22 uur geleden