West Ham betaalt fors voor aanvoerder Wolverhampton
LONDEN (ANP/RTR) - West Ham United heeft de komst van centrale verdediger Maximilian Kilman bevestigd. De Londense club neemt de boomlange voetballer (1,94 meter) over van Wolverhampton Wanderers waar hij aanvoerder was. Het transferbedrag werd niet bekendgemaakt, maar Engelse media melden dat West Ham bijna 50 miljoen euro heeft overgemaakt aan Wolverhampton.
Kilman (27) is voor zeven jaar vastgelegd door West Ham. In Londen wordt hij herenigd met coach Julen Lopetegui, die hem in het seizoen 2022/2023 aanvoerder maakte bij de Wolves. Kilman, wiens contract nog doorliep tot medio 2028, speelde er 151 wedstrijden waarin hij drie keer scoorde.
"West Ham is een geweldige club en ik voel dat dit de natuurlijke volgende stap in mijn carrière is", zegt Kilman op de website van zijn nieuwe club. "Ik heb echt genoten van de samenwerking met Julen tijdens zijn periode bij Wolves. Hij is een topcoach en iemand van wie ik veel heb geleerd."
Kilman speelde het afgelopen seizoen alle 38 wedstrijden in de Premier League.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
14 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
14 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
15 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
16 uur geleden