West Ham-aanvaller Antonio betrokken bij verkeersongeval
LONDEN (ANP/RTR) - West Ham-aanvaller Michail Antonio is betrokken geraakt bij een verkeersongeval. Dat meldt de voetbalclub uit Londen.
Aanvankelijk bleven details over zijn toestand uit, maar later meldde de club uit de Premier League dat zijn toestand stabiel is en dat de 34-jarige aanvaller bij bewustzijn is.
Antonio voetbalt sinds 2015 bij West Ham en kwam dit seizoen in elk competitieduel in actie. De eerstvolgende wedstrijd van de Londenaren is maandag tegen Wolverhampton.
"De gedachten en gebeden van iedereen bij de club zijn op dit moment bij Michail, zijn familie en vrienden", meldde West Ham op X. "West Ham United kan bevestigen dat Michail Antonio in een stabiele toestand verkeert na een verkeersongeval vanmiddag in de buurt van Essex", volgde later. "Michail is bij bewustzijn en communiceert en ligt momenteel onder nauwlettend toezicht in een ziekenhuis in centraal Londen." De club vraagt de privacy van de Jamaicaanse international te respecteren.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.
44 seconden geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft een pijnlijke thuisnederlaag geleden in de Serie A en ziet het kampioenschap verder uit zicht raken. Udinese was met 3-0 te sterk voor de ploeg van trainer Massimiliano Allegri. Jurgen Ekkelenkamp maakte voor de bezoekers in San Siro de tweede treffer.
3 minuten geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft het record van de meeste doelpunten in één seizoen in de Bundesliga verbroken. Met de tweede treffer in de wedstrijd tegen FC St. Pauli zorgde Leon Goretzka voor het 102e competitiedoelpunt van dit seizoen. Daarmee heeft het team het record van 101 treffers uit het seizoen 1971/1972, ook van Bayern, verbeterd.
6 minuten geledenVENLO (ANP) - De Graafschap heeft in de eerste divisie op pijnlijke wijze punten verspeeld. De Doetinchemmers stonden in Venlo met 3-1 voor tegen VVV, maar kregen in de blessuretijd van de tweede helft nog twee doelpunten tegen: 3-3.
11 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in de Eredivisie met het oog op deelname aan de play-offs voor Europees voetbal goede zaken gedaan. Het elftal van vertrekkend trainer Ron Jans won in de Galgenwaard met 4-1 van het tegen degradatie vechtende Telstar. Utrecht steeg dankzij de zege naar de gedeelde zevende plaats en heeft na dertig speelronden 44 punten.
1 uur geledenBURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.
2 uur geleden