West Bromwich Albion ontslaat trainer Bilic
WEST BROMWICH (ANP) - West Bromwich Albion heeft trainer Slaven Bilic ontslagen. De 52-jarige Kroaat was anderhalf jaar in dienst bij de club uit de Premier League.
West Brom staat in de Premier League negentiende met slechts 7 punten uit dertien duels. Alleen Sheffield United, dat 1 punt heeft, staat lager. Dinsdag pakte de ploeg van Bilic nog een punt in de uitwedstrijd tegen Manchester City (1-1).
Bilic, in het verleden ook trainer bij West Ham United, Besiktas en Lokomotiv Moskou, wist vorig seizoen met West Bromwich Albion promotie naar de Premier League te bewerkstelligen.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP) - Colombia heeft de eerste wedstrijd op het WK voetbal tegen Oezbekistan gewonnen. Luis Díaz speelde een hoofdrol in een volgepakt stadion in Mexico-Stad. De aanvaller van Bayern München had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege: 3-1.
4 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Er wordt flink geboden op de shirts die de spelers van het Nederlands elftal zondag hebben gedragen in het eerste WK-duel met Japan. De veiling is nog niet gesloten, maar op basis van de huidige biedingen staat de teller op 25.992 euro.
4 uur geledenTORONTO (ANP) - Ghana heeft het eerste WK-duel in groep L in de nacht van woensdag op donderdag met 1-0 gewonnen van Panama. De Afrikanen trokken de winst pas in de blessuretijd van de tweede helft naar zich toe door een doelpunt van Caleb Yirenkyi.
6 uur geledenATLANTA (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna 400.000 online haatdragende reacties verwijderd. Dat meldt de wereldvoetbalbond woensdagavond (Amerikaanse tijd).
8 uur geledenARLINGTON (ANP) - Engeland is het WK voetbal begonnen met een 4-2-overwinning op Kroatië. De Engelse spits Harry Kane scoorde twee keer in het enerverende duel in Dallas Stadium en bracht zijn totale WK-productie op tien doelpunten.
9 uur geledenHOUSTON (ANP) - Portugal heeft in zijn eerste wedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen van de Democratische Republiek Congo. De ploeg van sterspeler Cristiano Ronaldo, die met zijn zesde WK-deelname het kersverse record van Lionel Messi evenaarde, kwam in het Houston Stadium niet verder dan 1-1.
13 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - De Zuid-Afrikaanse middenvelder Themba Zwane is door de FIFA voor drie wedstrijden geschorst vanwege een overtreding die hij maakte op het WK voetbal. In de openingswedstrijd tegen Mexico (2-0 voor de Mexicanen) maakte Zwane een slaande beweging richting verdediger Roberto Alvarado, waarvoor hij rood kreeg.
13 uur geleden