Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Werkgevers: houd je aan coronarichtlijnen

Werkgevers: houd je aan coronarichtlijnen

DEN HAAG (ANP) - Werkgeversverenigingen VNO-NCW en MKB-Nederland roepen ondernemers en consumenten op zich te houden aan de coronaregels van het RIVM, zoals handen wassen, voldoende afstand houden en thuisblijven bij klachten. Die oproep doen ze na een overeenkomstige oproep van minister Ferd Grapperhaus van Justitie en Veiligheid.

VNO-NCW en MKB-Nederland benadrukken ook dat het belangrijk is om je te laten testen op het coronavirus als je klachten hebt die op besmetting zouden kunnen duiden. Op die manier kunnen brandhaarden snel worden opgespoord. De werkgeversorganisaties maken uit de gegevens van het RIVM op dat dit "nog te weinig" gebeurt.

Als we ons allemaal aan de regels houden en ons snel laten testen bij klachten, voorkomen we een nieuwe opleving van het coronavirus en nieuwe maatregelen, stellen de organisaties. Dergelijke maatregelen, zoals sluiting van sectoren, zouden "zowel klanten als ondernemers nog verder van de regen in de drup helpen".

Meer uit Financieel

Ook Vitens verhoogt drinkwaterprijs voor nodige investeringen

ZWOLLE (ANP) - Ook Vitens verhoogt volgend jaar de prijs van zijn drinkwater. Voor klanten van het drinkwaterbedrijf gaat de rekening over een heel jaar gemiddeld met zo'n 9 euro omhoog. Andere waterbedrijven hadden al bekendgemaakt de prijs te verhogen, omdat ze het extra geld nodig hebben voor investeringen die het gevolg zijn van toegenomen gebruik, klimaatverandering en vervuiling.

9 minuten geleden
Adviseur Hoge Raad bezorgt gokkers die geld terug willen domper

DEN HAAG (ANP) - Een belangrijke adviseur van de Hoge Raad denkt niet dat Nederlanders die grote sommen verloren aan illegale onlinecasino's hun geld terug kunnen krijgen. De conclusie van de advocaat-generaal is waarschijnlijk een grote domper voor de duizenden Nederlanders die via claimzaken hun verliezen terug willen vorderen bij goksites. De hoogste rechter volgt vaak het advies van de advocaat-generaal.

1 uur geleden
Merz wil herziening EU-verbod op verbrandingsmotor in auto's

BRUSSEL (ANP/DPA) - Duitsland gaat er bij de Europese Unie op aandringen het verbod op productie van auto's met verbrandingsmotoren te herzien. Duitse bondskanselier Friedrich Merz zal hierover een brief schrijven aan de voorzitter van de Europese Commissie Ursula von der Leyen.

1 uur geleden
EU mogelijk strenger voor advertentie- en kaartendiensten Apple

BRUSSEL (ANP/RTR) - De Europese Commissie heeft aangegeven dat Apple Ads en Apple Maps waarschijnlijk aan de criteria voldoen om als zogenoemde poortwachters te worden beschouwd. Als dat het geval is, legt Brussel de onderdelen van het Amerikaanse techbedrijf strengere regels op binnen de Wet digitale markten (DMA).

1 uur geleden
Grootste derivatenbeurs ter wereld kampt met storing

SINGAPORE (ANP/BLOOMBERG) - De handel in futures en opties op de Chicago Mercantile Exchange (CME) is vrijdag stilgelegd vanwege een technisch probleem in de datacenters. Dat bevestigde een woordvoerder van CME Group. Het Amerikaanse bedrijf exploiteert de grootste derivatenbeurs ter wereld.

1 uur geleden
Weinig beweging op Damrak op laatste handelsdag november

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak liet vrijdag weinig beweging zien. Beleggers deden het rustig aan op de laatste handelsdag van november. Wall Street bleef donderdag dicht door de viering van Thanksgiving en is op Black Friday slechts een halve dag geopend. De New Yorkse beurzen sluiten op deze voor retailers belangrijke koopjesdag om 19.00 uur Nederlandse tijd.

3 uur geleden
600 FNV'ers tekenen petitie tegen hervormingen Asscher en Heerts

AMSTERDAM (ANP) - Ruim zeshonderd leden van vakbond FNV hebben een petitie ondertekend tegen de hervormingen die tijdelijk toezichthouders Lodewijk Asscher en Ton Heerts voorstellen. Dat maakte de organisatie FNV Democratisch vlak voor het begin van een nieuwe rechtszaak over de crisis binnen FNV bekend.

3 uur geleden