Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wereldkampioene Alvarado wil WK mountainbike in juni rijden

Wereldkampioene Alvarado wil WK mountainbike in juni rijden

ROTTERDAM (ANP) - Wereldkampioene veldrijden Ceylin del Carmen Alvarado wil deelnemen aan het WK mountainbike in het Duitse Albstadt. Dat WK staat gepland voor 25 tot en met 28 juni, maar het doorgaan daarvan is vanwege het coronavirus nog niet zeker.

"Ik wil me in de zomer meer op het mountainbiken richten, omdat ik wil meedoen aan het mountainbiken tijdens de Spelen van Parijs in 2024", zegt ze in een video van haar team Alpecin-Fenix op Instagram. Avarado noemt het een langer proces om zich daarop voor te bereiden, waarin ze nog aan haar techniek moet werken.

"Ik moet nog veel ervaring opdoen en mijn startpositie bij de wedstrijden is nog niet zo goed, dus ik moet meer punten verzamelen in de wedstrijden", zegt ze. "Mijn doel is om top 15 te eindigen op het WK in Albstadt."

Meer uit Sport

Vechtsporter De Ridder na zege dichter bij titelgevecht in UFC

ABU DHABI (ANP) - Reinier de Ridder is weer dichter bij een titelgevecht in de Ultimate Fighting Championship (UFC) gekomen. De 34-jarige vechtsporter uit Breda heeft ook zijn vierde wedstrijd in de grootste mixed-martial-artsorganisatie van de wereld gewonnen. Hij versloeg de Australiër Robert Whittaker, de voormalige kampioen in de klasse tot 84 kilogram. De jury wees de 'Dutch Knight' na vijf ronden als winnaar aan in een met 18.000 toeschouwers uitverkochte Etihad Arena in Abu Dhabi.

6 uur geleden
Wielrenster Vos eerste leidster Tour de France Femmes

PLUMELEC (ANP) - Wielrenster Marianne Vos heeft de eerste etappe van de Tour de France Femmes op haar naam geschreven. De 38-jarige Nederlandse van Visma - Lease a Bike was na een rit van een kleine 80 kilometer tussen Vannes en Plumelec de snelste in een sprint heuvelop.

11 uur geleden
Verstappen vierde in kwalificatie Spa, pole voor Norris

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen begint zondag de Grote Prijs van België vanaf de vierde startpositie. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull slaagde er in de kwalificatie op het circuit van Spa-Francorchamps niet in de poleposition te veroveren.

13 uur geleden
Sprinter Groves wint rit in Tour na solo, Van den Broek tweede

PONTARLIER (ANP) - De Australiër Kaden Groves heeft zaterdag de twintigste en voorlaatste etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een heuvelrit door de Jura van Nantua naar Pontarlier. De sprinter van Alpecin-Deceuninck ging er ruim 16 kilometer voor de finish vanuit een kopgroep alleen vandoor en hield het vol tot de streep. De Nederlander Frank van den Broek finishte op een kleine minuut als tweede, diens landgenoot Pascal Eenkhoorn als derde.

14 uur geleden
Verstappen ziet in sprintzege nog niet de hand van Mekies

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - De zege van Max Verstappen in de sprintrace bij de Grote Prijs van België is ook het eerste succes van Red Bull onder de nieuwe teambaas Laurent Mekies. De Fransman leidt op het circuit van Spa-Francorchamps voor het eerst de renstal van Verstappen. Hij is de opvolger van de eerder deze maand ontslagen Christian Horner, de teambaas die in twintig jaar acht wereldtitels bij de coureurs en zes titels bij de constructeurs won met Red Bull.

16 uur geleden
Verstappen troeft Piastri af en wint sprintrace op Spa

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen heeft bij de Grote Prijs van België de sprintrace gewonnen. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 plaatste in de race over vijftien ronden op het circuit van Spa-Francorchamps in de eerste ronde een succesvolle aanval op de koppositie door kampioenschapsleider Oscar Piastri in te halen. Vervolgens hield de coureur van Red Bull stand tot aan de finish.

18 uur geleden
Renners in Tour de France begonnen aan voorlaatste rit

NANTUA (ANP) - De renners in de Tour de France zijn vertrokken voor de voorlaatste etappe, een heuvelrit door de Jura. Vanuit Nantua gaat het over 184 kilometer in noordelijke richting naar Pontarlier. Het hooggebergte laat het peloton achter zich, maar vlak wordt het nooit onderweg, waar op vier hellingen punten te verdienen zijn voor het bergklassement. Daarin leidt Tadej Pogacar, de Sloveen van UAE Team Emirates die ook de drager is van de gele trui.

18 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!