Wereldkampioen Verhoeven ziet in Rigters een potentiële opvolger
ARNHEM (ANP) - Kickbokser Rico Verhoeven kijkt met groot plezier terug op zijn gevecht met Levi Rigters zaterdagavond in de GelreDome in Arnhem. Verhoeven werd na vijf ronden uitgeroepen tot winnaar van de partij in het zwaargewicht en verdedigde daarmee met succes zijn wereldtitel. Verhoeven noemt zijn tegenstander de volgende dag op Instagram een "toekomstig kampioen".
"Wat een ongelofelijke avond, zo veel dingen om te zeggen, maar ik probeer het kort te houden", schrijft Verhoeven op Instagram. Daarop richt hij zich tot Rigters. "Je bent 100% uit kampioenenhout gesneden en daarnaast een geweldig, hartelijk en aardig mens dus uit de grond van mijn hart bedankt voor gisteren. We hebben gisteren SAMEN geschreven."
De 35-jarige Verhoeven bedankt daarnaast zijn team, familie, vrienden en fans. "Laten we eraan blijven werken om beter te worden."
Rigters deelde in aanloop naar het titelgevecht verdrietig persoonlijk nieuws mee. Zijn vader overleed afgelopen zondag. De twee kickboksers toonden na de laatste bel respect voor elkaar met een knuffel.
Meer uit Sport
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur lijkt op weg naar zijn tweede paralympische medaille. De winnaar van het goud op de super-G leidt na het eerste onderdeel van de supercombinatie, toevallig ook de super-G. De medailles worden dinsdag rond 14.00 uur verdeeld na de slalom.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - De honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam zijn definitief uitgeschakeld op de World Baseball Classic. De ploeg van bondscoach Andruw Jones kan niet meer bij de beste twee ploegen van de poule eindigen na de winst van de Dominicaanse Republiek op Israël in het stadion van de Miami Marlins: 10-1.
14 uur geledenASSEN (ANP) - De TT van Assen is uitgeroepen tot beste grand prix van 2025. De race in Drenthe vierde afgelopen zomer zijn 100-jarig bestaan met een bezoekersrecord.
20 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft Australië opgeroepen asiel te verlenen aan de Iraanse voetbalsters, na hun uitschakeling in de Asia Cup. De spelers zongen bij hun openingswedstrijd van het toernooi niet mee met het volkslied, later deden zij dat wel terwijl ze salueerden. Na het niet zingen van het volkslied werden ze door een presentator op de Iraanse staatstelevisie "verraders in oorlogstijd" genoemd.
21 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur is paralympisch kampioen geworden op de super-G. Het is de eerste gouden medaille voor Nederland op de Paralympische Winterspelen van Milaan en Cortina.
1 dag geledenNÜRBURG (ANP) - Max Verstappen gaat in mei deelnemen aan de 24-uursrace op de Nürburgring. Dat doet de coureur van Red Bull in een Mercedes, de fabrikant die in de Formule 1 een van zijn concurrenten is. Zijn deelname aan de race in Duitsland wordt volgens een persbericht gesteund door zijn vaste sponsor Red Bull, wat ook te zien is aan het uiterlijk van de auto waarmee hij gaat deelnemen.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Xander Bogaerts wil ook aan de volgende editie van de World Baseball Classic (WBC) deelnemen. "Ik zie dat we zoveel talent hebben" , zegt de 33-jarige aanvoerder van de honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam. "Ik wil ze helpen."
1 dag geleden