Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wereldkampioen Verhoeven ziet in Rigters een potentiële opvolger

Wereldkampioen Verhoeven ziet in Rigters een potentiële opvolger

ARNHEM (ANP) - Kickbokser Rico Verhoeven kijkt met groot plezier terug op zijn gevecht met Levi Rigters zaterdagavond in de GelreDome in Arnhem. Verhoeven werd na vijf ronden uitgeroepen tot winnaar van de partij in het zwaargewicht en verdedigde daarmee met succes zijn wereldtitel. Verhoeven noemt zijn tegenstander de volgende dag op Instagram een "toekomstig kampioen".

"Wat een ongelofelijke avond, zo veel dingen om te zeggen, maar ik probeer het kort te houden", schrijft Verhoeven op Instagram. Daarop richt hij zich tot Rigters. "Je bent 100% uit kampioenenhout gesneden en daarnaast een geweldig, hartelijk en aardig mens dus uit de grond van mijn hart bedankt voor gisteren. We hebben gisteren SAMEN geschreven."

De 35-jarige Verhoeven bedankt daarnaast zijn team, familie, vrienden en fans. "Laten we eraan blijven werken om beter te worden."

Rigters deelde in aanloop naar het titelgevecht verdrietig persoonlijk nieuws mee. Zijn vader overleed afgelopen zondag. De twee kickboksers toonden na de laatste bel respect voor elkaar met een knuffel.

Meer uit Sport

Djokovic schakelt Van de Zandschulp uit op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Het is Botic van de Zandschulp niet gelukt te stunten op de Australian Open. De Nederlander was in de derde ronde niet opgewassen tegen Novak Djokovic, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al tien keer op zijn naam schreef: 6-3 6-4 7-6 (4).

6 minuten geleden
Geblesseerde Osaka trekt zich terug uit Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka komt niet meer in actie op de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar heeft te veel last van een buikblessure. Ze heeft zich afgemeld voor haar wedstrijd in de derde ronde tegen de Australische Maddison Inglis.

1 uur geleden
Wielrenner Vernon wint ingekorte etappe van Tour Down Under

WILLUNGA (ANP) - Ethan Vernon heeft de vierde etappe van de Tour Down Under gewonnen. De 25-jarige Brit was de snelste in een sprint van een ingekorte rit.

3 uur geleden
Titelverdedigster Keys naar achtste finale Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Titelverdediger Madison Keys staat in de achtste finales van de Australian Open. De Amerikaanse won in twee sets van de Tsjechische Karolina Pliskova: 6-3 6-3.

3 uur geleden
Schaker Van Foreest lijdt eerste nederlaag in Wijk aan Zee

WIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft bij het toernooi van Wijk aan Zee zijn eerste nederlaag geleden. De grootmeester verloor met zwart van de Turk Yagiz Kaan Erdogmus, met 14 jaar de jongste deelnemer.

16 uur geleden
IndyCar-kampioen Palou moet McLaren miljoenen betalen

LONDEN (ANP/RTR) - McLaren heeft deels de rechtszaak tegen de Spaanse autocoureur Álex Palou gewonnen. De viervoudig kampioen in de IndyCar moet wegens contractbreuk ongeveer 12 miljoen dollar (10 miljoen euro) aan schadevergoeding betalen aan het Britse automerk. Het hooggerechtshof in Londen deed vrijdag uitspraak.

21 uur geleden
Ferrari showt 'compleet veranderde' Formule 1-auto voor 2026

FIORANO (ANP) - Ferrari heeft op het eigen circuit in Fiorano de auto onthuld waarmee het in 2026 nieuwe successen najaagt. Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton was de eerste die een paar ronden reed in de rode SF-26.

23 uur geleden