Wereldkampioen Verhoeven ziet in Rigters een potentiële opvolger
ARNHEM (ANP) - Kickbokser Rico Verhoeven kijkt met groot plezier terug op zijn gevecht met Levi Rigters zaterdagavond in de GelreDome in Arnhem. Verhoeven werd na vijf ronden uitgeroepen tot winnaar van de partij in het zwaargewicht en verdedigde daarmee met succes zijn wereldtitel. Verhoeven noemt zijn tegenstander de volgende dag op Instagram een "toekomstig kampioen".
"Wat een ongelofelijke avond, zo veel dingen om te zeggen, maar ik probeer het kort te houden", schrijft Verhoeven op Instagram. Daarop richt hij zich tot Rigters. "Je bent 100% uit kampioenenhout gesneden en daarnaast een geweldig, hartelijk en aardig mens dus uit de grond van mijn hart bedankt voor gisteren. We hebben gisteren SAMEN geschreven."
De 35-jarige Verhoeven bedankt daarnaast zijn team, familie, vrienden en fans. "Laten we eraan blijven werken om beter te worden."
Rigters deelde in aanloop naar het titelgevecht verdrietig persoonlijk nieuws mee. Zijn vader overleed afgelopen zondag. De twee kickboksers toonden na de laatste bel respect voor elkaar met een knuffel.
Meer uit Sport
UTRECHT (ANP) - Aanvoerder Nika Daalderop van de Nederlandse volleybalsters mist naar verwachting een groot deel van het zomerprogramma van Oranje. De 27-jarige Amsterdamse kampt met een hamstringblessure. Daalderop ontbreekt deze week tijdens de wedstrijden in de Four Nations Cup in Apeldoorn en in juni bij de start van de Volleyball Nations League.
3 uur geledenREIMS (ANP/AFP) - De Tour de France start in 2028 in Reims. Dat heeft de organisatie van de grootste wielerwedstrijd ter wereld maandag bekendgemaakt in de noordoostelijk gelegen Franse stad. De edities van 2026 (Barcelona) en 2027 (Edinburgh) beginnen in het buitenland.
5 uur geledenSHARM-EL-SHEIKH (ANP) - De internationale turnbond World Gymnastics gaat Russen en Belarussen weer toelaten bij internationale wedstrijden. Dat is de uitkomst van een vergadering van het uitvoerend bestuursorgaan van de bond in het Egyptische Sharm-el-Sheikh.
9 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zijn vijfde masterstoernooi van 2026 gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Rome de Noor Casper Ruud in twee sets: 6-4 6-4.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Motorcoureur Fabio Di Giannantonio heeft in de MotoGP de Grote Prijs van Catalonië gewonnen. De Italiaanse Ducati-rijder bleef de Spanjaarden Joan Mir en Fermín Aldeguer voor na een chaotische race, die werd stilgelegd na een zware crash van de Spanjaard Álex Márquez, die naar het ziekenhuis moest worden gebracht.
1 dag geledenCORNO ALLE SCALE (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard heeft zijn tweede etappezege geboekt in de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike versloeg in de negende etappe van Cervia naar Corno Alle Scale concurrent Felix Gall uit Oostenrijk op de slotklim. Thymen Arensman eindigde als vierde vlak achter Vingegaards ploeggenoot Davide Piganzoli uit Italië.
1 dag geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.
1 dag geleden