Wereldkampioen Verhoeven ziet in Rigters een potentiële opvolger
ARNHEM (ANP) - Kickbokser Rico Verhoeven kijkt met groot plezier terug op zijn gevecht met Levi Rigters zaterdagavond in de GelreDome in Arnhem. Verhoeven werd na vijf ronden uitgeroepen tot winnaar van de partij in het zwaargewicht en verdedigde daarmee met succes zijn wereldtitel. Verhoeven noemt zijn tegenstander de volgende dag op Instagram een "toekomstig kampioen".
"Wat een ongelofelijke avond, zo veel dingen om te zeggen, maar ik probeer het kort te houden", schrijft Verhoeven op Instagram. Daarop richt hij zich tot Rigters. "Je bent 100% uit kampioenenhout gesneden en daarnaast een geweldig, hartelijk en aardig mens dus uit de grond van mijn hart bedankt voor gisteren. We hebben gisteren SAMEN geschreven."
De 35-jarige Verhoeven bedankt daarnaast zijn team, familie, vrienden en fans. "Laten we eraan blijven werken om beter te worden."
Rigters deelde in aanloop naar het titelgevecht verdrietig persoonlijk nieuws mee. Zijn vader overleed afgelopen zondag. De twee kickboksers toonden na de laatste bel respect voor elkaar met een knuffel.
Meer uit Sport
ROSMALEN (ANP) - Oud-winnaar Alex de Minaur doet volgende week opnieuw mee aan het tennistoernooi in Rosmalen. De organisatie van het Libéma Open heeft de nummer 7 van de wereld een wildcard gegeven, waardoor het aantal top 10-spelers op drie uitkomt. Eerder zegden de Canadees Félix Auger-Aliassime en de Rus Daniil Medvedev hun deelname al toe aan het grastoernooi op het Autotron.
4 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Sportief directeur Grischa Niermann vertrekt bij Visma - Lease a Bike, bevestigt de Nederlandse wielerploeg. Ploegleider Marc Reef neemt zijn functie per 1 september over.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Itzhak de Laat beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB. De 31-jarige De Laat nam deel aan de Olympische Winterspelen van 2018, 2022 en 2026.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft Sorana Cîrstea (36) in de kwartfinale van Roland Garros gedeclasseerd. De 19-jarige Russische won in Stadion Philippe-Chatrier in minder dan een uur afgetekend in twee sets van de 36-jarige Roemeense: 6-0 6-3. Andrejeva speelt in de halve finale tegen de winnares van het Oekraïense onderonsje tussen Jelina Svitolina en Marta Kostjoek.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Europees kampioenschap waterpolo voor vrouwen is in 2028 opnieuw in Eindhoven. Het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion was in 2024 ook al het decor van de strijd om de Europese titel, toen gewonnen door de waterpolosters van Oranje.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.
19 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn het WK in Warschau goed begonnen. Zowel het mannen- als het vrouwenteam, dat de titelverdediger is, won de eerste twee groepswedstrijden.
20 uur geleden