Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wereldkampioen Márquez slaat trainingen op Jerez nog over

Wereldkampioen Márquez slaat trainingen op Jerez nog over

JEREZ (ANP) - Motorracer Marc Márquez slaat vrijdag de twee vrije trainingen over bij de Grote Prijs van Andalusië op het circuit van Jerez. De regerend wereldkampioen in de MotoGP geeft zijn gebroken arm nog een extra dagje rust. Hij wil zaterdag wel starten in de derde vrije training, meldt zijn team Repsol Honda.

Márquez staat voor een wonderbaarlijk snelle rentree na zijn zware val afgelopen zondag tijdens de Grote Prijs van Spanje, de eerste race van het uitgestelde seizoen. De achtvoudig wereldkampioen brak daarbij zijn rechter bovenarm. Hij onderging dinsdag een operatie in Barcelona en kreeg donderdag toestemming van de artsen om mee te doen aan de tweede race van het seizoen op het circuit van Jerez.

Meer uit Sport

Shorttrackster Velzeboer op Spelen naar halve finale 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft bij de Olympische Spelen in Milaan de halve finales op de 1000 meter bereikt. De 24-jarige Nederlandse eindigde in de derde kwartfinale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De halve finales en finale zijn later op maandag.

12 minuten geleden
Bobsleeër Wesselink begint met twaalfde tijd in tweemansbob

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeërs Dave Wesselink en Jelen Franjic zijn hun olympische wedstrijd in de tweemansbob begonnen met een twaalfde tijd in de eerste run. Het duo kwam in de eerste afdaling op de bobsleebaan in het Cortina Sliding Centre tot een tijd van 55,83 seconden.

24 minuten geleden
Tennisser Shelton wint Amerikaanse finale in Dallas

DALLAS (ANP) - De Amerikaan Ben Shelton heeft het tennistoernooi van Dallas op zijn naam geschreven. De nummer 9 van de wereld rekende in de finale in drie sets af met zijn landgenoot Taylor Fritz, de nummer 7 van de wereld. De setstanden waren 3-6, 6-3 en 7-5.

12 uur geleden
Schaakgrootheid Carlsen voegt weer een wereldtitel toe

WANGELS (ANP) - Schaakgrootmeester Magnus Carlsen heeft een zoveelste wereldtitel aan zijn erelijst toegevoegd. De Noor, al vanaf 2011 de aanvoerder van de wereldranglijst, veroverde in het Duitse Wangels de eerste wereldtitel freestyleschaken. Hij versloeg in de finale de Amerikaan Fabiano Caruana na vier partijen: 2,5-1,5.

12 uur geleden
Trainer Van Velde voltooit levenswerk met goud sprintster Kok

MILAAN (ANP) - Trainer Gerard van Velde vindt dat hij zijn levenswerk heeft voltooid met de gouden olympische medaille van Femke Kok op de 500 meter. De voormalige sprinter, die zelf goud behaalde op de 1000 meter op de Spelen van Salt Lake City in 2002, won eerder het eerste Nederlandse goud bij de mannen op de 500 meter met zijn schaatser Michel Mulder op de Spelen van Sotsji in 2014.

14 uur geleden
Nederland na goud Kok en zilver Leerdam vierde in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement naar de gedeelde vierde plaats gestegen. Dat is in Milaan en Cortina d'Ampezzo de hoogste klassering tot dusver voor TeamNL.

17 uur geleden
Vittozzi bezorgt gastland Italië eerste biatlongoud bij OS ooit

ANTERSELVA (ANP) - Lisa Vittozzi heeft Italië de eerste olympische gouden medaille ooit bezorgd in de biatlon. De 31-jarige Vittozzi veroverde het historische goud op de 10 kilometer achtervolging. Ze had ruim 28 seconden voorsprong op de Noorse Maren Kirkeeide, die het zilver won. Het brons ging naar de Finse Suvi Minkkinen, die als derde over de finish gleed op ruim 34 seconden van de winnares.

17 uur geleden