Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wereldkampioen Herlings mist rest seizoen motorcross om operatie

Wereldkampioen Herlings mist rest seizoen motorcross om operatie

MUNDERFING (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings mist de rest van dit seizoen door een operatie. De regerend wereldkampioen miste al de eerste zes wedstrijden van deze jaargang door een gebroken linkerhiel. Nu heeft de 27-jarige Nederlander samen met zijn team Red Bull KTM gekozen voor een operatie voor een beter herstel, maakte zijn ploeg bekend.

Dan zal ook gelijk een ingreep worden gedaan aan zijn rechtervoet, waar Herlings al eerder problemen mee had. "Herstel en revalidatie van beide ingrepen betekent dat 'The Bullet' fit de winter in kan gaan, klaar om te testen en te trainen met het oog op een mogelijke derde MXGP-titel in 2023", aldus Red Bull KTM.

De Brabander veroverde in november voor de tweede keer de wereldtitel in de MXGP. De eerste keer was in 2018. Andere jaren zag Herlings zijn titelkansen vervliegen als gevolg van blessures.

Meer uit Sport

Schaker Van Foreest lijdt eerste nederlaag in Wijk aan Zee

WIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft bij het toernooi van Wijk aan Zee zijn eerste nederlaag geleden. De grootmeester verloor met zwart van de Turk Yagiz Kaan Erdogmus, met 14 jaar de jongste deelnemer.

20 minuten geleden
IndyCar-kampioen Palou moet McLaren miljoenen betalen

LONDEN (ANP/RTR) - McLaren heeft deels de rechtszaak tegen de Spaanse autocoureur Álex Palou gewonnen. De viervoudig kampioen in de IndyCar moet wegens contractbreuk ongeveer 12 miljoen dollar (10 miljoen euro) aan schadevergoeding betalen aan het Britse automerk. Het hooggerechtshof in Londen deed vrijdag uitspraak.

5 uur geleden
Ferrari showt 'compleet veranderde' Formule 1-auto voor 2026

FIORANO (ANP) - Ferrari heeft op het eigen circuit in Fiorano de auto onthuld waarmee het in 2026 nieuwe successen najaagt. Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton was de eerste die een paar ronden reed in de rode SF-26.

6 uur geleden
Zverev en De Minaur door naar laatste zestien Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev staat in de vierde ronde van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Brit Cameron Norrie: 7-5 4-6 6-3 6-1. Hij maakte de wedstrijd af met zijn zestiende ace. Zijn volgende tegenstander in Melbourne is de Argentijn Francisco Cerúndolo.

7 uur geleden
Tour Down Under past koninginnenrit aan om 'extreem' brandgevaar

BRIGHTON (ANP) - De organisatie van de Tour Down Under past de voor zaterdag geplande koninginnenrit drastisch aan om de veiligheid van de wielrenners te waarborgen. Er dreigt door de hitte brandgevaar, met name in het gebied waar Willunga Hill ligt. Die beklimming, traditioneel de scherprechter in de Australische etappekoers uit de WorldTour, wordt uit de route gehaald.

8 uur geleden
Sabalenka en Alcaraz naar volgende ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Carlos Alcaraz en Aryna Sabalenka zijn door op de Australian Open. Beide topspelers wonnen hun duel na iets meer dan twee uur in de Rod Laver Arena.

12 uur geleden
Norris gaat 'met zelfvertrouwen' voor tweede titel Formule 1

LONDEN (ANP/RTR) - Lando Norris heeft absoluut als doel zijn wereldtitel in de Formule 1 in 2026 te prolongeren. Dat zei de Brit van McLaren in aanloop naar het nieuwe seizoen. Als hij erin slaagt twee jaar op rij wereldkampioen te worden, is hij de tweede Brit na Lewis Hamilton die dat presteert. "Een titel winnen geeft je zeker veel meer zelfvertrouwen. Dat is een feit", aldus Norris, die bekende dat zelfvertrouwen nooit zijn sterkste punt is geweest.

1 dag geleden