Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wereldkampioen Frankrijk verslaat verzwakt Oekraïne met 7-1

Wereldkampioen Frankrijk verslaat verzwakt Oekraïne met 7-1

PARIJS (ANP) - Frankrijk heeft de oefeninterland tegen het verzwakte Oekraïne in Parijs met grote cijfers gewonnen: 7-1. Bij de rust leidde de ploeg van bondscoach Didier Deschamps met 4-0. Voor de thuisploeg kwamen Olivier Giroud (twee), Eduardo Camavinga, Corentin Tolisso, Kylian Mbappé, Antoine Griezmann en Vitalii Mikolenko (eigen doel) tot scoren.

De wereldkampioen 'profiteerde' van een uitbraak van het coronavirus in het Oekraïense voetbal. Onder anderen zes internationals van landskampioen Sjachtar Donetsk moesten zich bij bondscoach Andrei Sjevtsjenko afmelden. Onder de coronapatiënten in de selectie bevonden zich drie keepers. Daardoor moest assistent-bondscoach Oleksandr Sjovkovskyj (45 jaar) als reservedoelman op de bank plaatsnemen. De voormalige keeper verdedigde in bijna honderd interlands het doel van Oekraïne. Hij hoefde tegen Frankrijk niet in actie te komen.

Voor het aangeslagen Oekraïne wachten nog duels in de Nations League met Duitsland (zaterdag) en Spanje (13 oktober).

Frankrijk speelt komende zondag in de Nations League thuis tegen titelhouder Portugal. Drie dagen later is WK-finalist Kroatië in Zagreb de tegenstander.

Meer uit Voetbal

Borussia Dortmund verlengt contract trainer Kovac

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.

2 uur geleden
16-jarige invaller Ngumoha redt Liverpool diep in blessuretijd

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.

14 uur geleden
Inter begint competitie met ruime overwinning op Torino

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.

15 uur geleden
GelreDome wil ook zonder amateurvoetbal miljoenen van Vitesse

ARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.

20 uur geleden
Immobile met dijbeenblessure twee maanden aan de kant bij Bologna

BOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.

20 uur geleden
Arsenal opnieuw enige tijd zonder geblesseerde Saka

LONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.

22 uur geleden
Uitgedund eerste elftal van Vitesse traint nog steeds door

ARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.

1 dag geleden