Wereldkampioen Bayern München weken zonder Gnabry
AL RAYYAN (ANP) - Bayern München moet het de komende weken zonder Serge Gnabry doen. De aanvaller viel donderdag geblesseerd uit tijdens de gewonnen finale van het WK voor clubs tegen de Mexicaanse ploeg Tigres (1-0). Gnabry heeft een spierscheuring in zijn linkerbovenbeen opgelopen.
De Duitser ging na ruim een uur spelen naar de kant, kort na het doelpunt van Benjamin Pavard. Die treffer bleek genoeg voor Bayern om de zesde prijs in een jaar tijd te veroveren. De Duitse kampioen en bekerwinnaar won afgelopen jaar ook de Champions League en de Duitse en Europese Supercup.
Gnabry is een vaste waarde in het elftal van trainer Hansi Flick. Hij mist in ieder geval de competitieduels van komende week met Arminia Bielefeld en Eintracht Frankfurt. Bayern meldde niet hoe lang de vleugelspits aan de kant staat, maar hij mist vermoedelijk ook het eerste duel met Lazio in de achtste finales van de Champions League op 23 februari in Rome.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A heroverd. De club versloeg met Noa Lang en Sam Beukema in de basis Juventus met 2-1. Het was de derde zege op rij voor de Napolitanen, die op 31 punten komen. Inter heeft er 30. AC Milan kan op gelijke hoogte komen als het maandag bij Torino wint.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is door een thuisoverwinning tegen NAC Breda naar de negende plaats van de Eredivisie geklommen. De Rotterdammers wonnen op Het Kasteel met 1-0 door een doelpunt van Shunsuke Mito. Sparta heeft na vijftien wedstrijden 20 punten. NAC staat zeventiende met 12 punten.
6 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys (40) heeft zijn aflopende contract bij FC Volendam verlengd tot medio 2028. Dat heeft de club zondag bekendgemaakt. Eerder op de dag verloor het elftal van Kruys thuis met 3-2 van NEC. FC Volendam staat op de vijftiende plaats.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - NEC staat na vijftien speelronden op de derde plaats van de Eredivisie. Het elftal van coach Dick Schreuder won zondag bij FC Volendam: 2-3. NEC heeft na vijftien wedstrijden 27 punten en houdt Ajax 1 punt en AZ 2 punten achter zich. FC Volendam is vijftiende met 14 punten.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie opnieuw punten laten liggen. Na achtereenvolgende nederlagen tegen PSV (1-5), sc Heerenveen (3-1) en FC Twente (1-0), wist het elftal van trainer Maarten Martens voor eigen publiek ook niet te winnen van Go Ahead Eagles: 2-2. AZ won woensdag in de tweede ronde van de KNVB-beker wel van PEC Zwolle: 1-3.
9 uur geleden