Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wereldkampioen Bayern München weken zonder Gnabry

Wereldkampioen Bayern München weken zonder Gnabry

AL RAYYAN (ANP) - Bayern München moet het de komende weken zonder Serge Gnabry doen. De aanvaller viel donderdag geblesseerd uit tijdens de gewonnen finale van het WK voor clubs tegen de Mexicaanse ploeg Tigres (1-0). Gnabry heeft een spierscheuring in zijn linkerbovenbeen opgelopen.

De Duitser ging na ruim een uur spelen naar de kant, kort na het doelpunt van Benjamin Pavard. Die treffer bleek genoeg voor Bayern om de zesde prijs in een jaar tijd te veroveren. De Duitse kampioen en bekerwinnaar won afgelopen jaar ook de Champions League en de Duitse en Europese Supercup.

Gnabry is een vaste waarde in het elftal van trainer Hansi Flick. Hij mist in ieder geval de competitieduels van komende week met Arminia Bielefeld en Eintracht Frankfurt. Bayern meldde niet hoe lang de vleugelspits aan de kant staat, maar hij mist vermoedelijk ook het eerste duel met Lazio in de achtste finales van de Champions League op 23 februari in Rome.

Meer uit Voetbal

Ajax-directeur Geelen: ik had zelf de media te woord moeten staan

AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.

11 minuten geleden
Ajax: mensen zonder kaart in stadion door geforceerde nooduitgang

AMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.

45 minuten geleden
Ajax vergoedt supporters na gestaakte wedstrijd tegen Groningen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat de supporters die zondag aanwezig waren bij de gestaakte wedstrijd tegen FC Groningen vergoeden. Dat meldt algemeen directeur Menno Geelen in een interview op de website van Ajax. Het duel werd na zes minuten gestaakt omdat fans van de harde kern (F-Side) van de thuisploeg twee keer heel veel vuurwerk afstaken voor een overleden medesupporter.

55 minuten geleden
Nijhuis leidt ook restant gestaakt duel tussen Ajax en Groningen

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.

1 uur geleden
Bonmatí breekt kuitbeen en staat maanden aan de kant

MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.

3 uur geleden
Real Madrid verliest koppositie in La Liga aan Barcelona

GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

12 uur geleden
Neres helpt Napoli aan zege op AS Roma

ROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.

12 uur geleden