Werder mag nog niet trainen van deelstaat Bremen
BREMEN (ANP) - De Duitse voetbalclub Werder Bremen heeft nog geen toestemming gekregen om maandag in kleine groepjes de training te hervatten. De deelstaat Bremen weet niet of dat wel verstandig is nu veel Duitsers samen strijden tegen de verspreiding van het coronavirus.
Veel andere clubs uit de Bundesliga hebben al wel een speciale vergunning ontvangen. De Duitse voetbalclubs willen weer voorzichtig gaan trainen omdat het nog steeds de bedoeling is dat er vanaf mei weer wordt gevoetbald. De clubs uit de Bundesliga hopen de laatste negen speelronden voor 30 juni af te ronden.
"Onze regering vindt die boodschap niet goed", zegt politicus Ulrich Mäurer van de deelstaat Bremen. "Ik zie ons in mei ook nog niet zonder publiek voetballen."
Davy Klaassen voetbalt bij Werder Bremen, de huidige nummer 17 van de Bundesliga.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
2 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
2 uur geledenTOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.
10 uur geledenDUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."
10 uur geledenRABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
22 uur geleden