Werder Bremen ziet degradatie heel dichtbij komen
MAINZ (ANP) - Werder Bremen heeft volgende week nog een kans om zich te handhaven in Bundesliga. Met Davy Klaassen als basisspeler verloor de club in de voorlaatste speelronde ook bij FSV Mainz 05 (3-1).
Met nog één speelronde te gaan heeft Werder Bremen een achterstand van twee punten op het als zestiende geklasseerde Fortuna Düsseldorf. De nummer 17 van de eindklassering degradeert rechtstreeks. De nummer 16 mag promotie- en degradatieduels spelen.
Werder Bremen had geluk dat Fortuna Düsseldorf slechts gelijkspeelde tegen Augsburg (1-1). Bij een zege van Düsseldorf was Werder nu al gedegradeerd geweest. Bremen sluit de Bundesliga volgende week af met een thuiswedstrijd tegen 1. FC Köln. Düsseldorf stuit tegelijkertijd op 1. FC Union Berlin.
Robin Quaison, Jean-Paul Boëtius en Edimilson Fernandes scoorden voor Mainz. Yuya Osako trof doel voor de bezoekers (2-1).
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.
6 minuten geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
11 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.
11 uur geledenCASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.
13 uur geleden