Werder Bremen ziet degradatie heel dichtbij komen
MAINZ (ANP) - Werder Bremen heeft volgende week nog een kans om zich te handhaven in Bundesliga. Met Davy Klaassen als basisspeler verloor de club in de voorlaatste speelronde ook bij FSV Mainz 05 (3-1).
Met nog één speelronde te gaan heeft Werder Bremen een achterstand van twee punten op het als zestiende geklasseerde Fortuna Düsseldorf. De nummer 17 van de eindklassering degradeert rechtstreeks. De nummer 16 mag promotie- en degradatieduels spelen.
Werder Bremen had geluk dat Fortuna Düsseldorf slechts gelijkspeelde tegen Augsburg (1-1). Bij een zege van Düsseldorf was Werder nu al gedegradeerd geweest. Bremen sluit de Bundesliga volgende week af met een thuiswedstrijd tegen 1. FC Köln. Düsseldorf stuit tegelijkertijd op 1. FC Union Berlin.
Robin Quaison, Jean-Paul Boëtius en Edimilson Fernandes scoorden voor Mainz. Yuya Osako trof doel voor de bezoekers (2-1).
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.
8 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.
10 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.
12 uur geleden