Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Werder Bremen voetbalt ook volgend seizoen in Bundesliga

Werder Bremen voetbalt ook volgend seizoen in Bundesliga

HEIDEMHEIM (ANP) - Werder Bremen voetbalt ook volgend seizoen in de Bundesliga. De viervoudig kampioen van Duitsland had in de uitwedstrijd tegen FC Heidenheim voldoende aan een gelijkspel (2-2)

Werder Bremen wist donderdag tijdens het eerste duel in de play-offs om promotie en degradatie geen afstand te nemen van de nummer drie van de Tweede Bundesliga (0-0). De winnaar van de Europa Cup 2 van 1992 won het tweeluik met Heidenheim op basis van de twee treffers in het uitduel van maandag.

Werder kreeg maandag in het uitduel al snel hulp van Norman Theuerkauf, die tussen 2006 en 2009 ruim vijftig duels in het tweede elftal van Bremen speelde. De verdediger van Heidenheim werkte de bal al in de derde minuut in eigen doel. Tim Kleindienst tekende in de 85e minuut voor de gelijkmaker van Heidenheim (1-1). Ludwig Augustinsson scoorde in blessuretijd voor Bremen. Vervolgens kwam Heidenheim niet verder meer dan een benutte strafschop van Kleindienst in de 97e minuut.

Aanvoerdersband

Davy Klaassen speelde de hele wedstrijd voor Werder, met een aanvoerdersband om een bovenarm.

Arminia Bielefeld en VfB Stuttgart mogen volgend seizoen in tegenstelling tot Heidenheim wel in de Bundesliga uitkomen, Zij nemen de plaats in van SC Paderborn en Fortuna Düsseldorf, de clubs die degradeerden uit de Bundesliga.

Meer uit Voetbal

Berghuis hoopt uitduel met PSV van zondag te halen

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.

1 uur geleden
Ajax lijdt bij start Champions League thuisnederlaag tegen Inter

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.

3 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Fortuna vijfde competitiezege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.

4 uur geleden
Edvardsen vervangt geblesseerde Berghuis tegen Inter

AMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.

6 uur geleden
Aanvaller Slory in basis Feyenoord tegen Fortuna Sittard

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint in de competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard voor het eerst met Jaden Slory in de startopstelling. De 20-jarige aanvaller is de vervanger van Anis Hadj Moussa, die één duel moet toekijken na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. Slory, die al drie keer inviel, vormt de aanval met Ayase Ueda en Leo Sauer.

7 uur geleden
PSV vier tot zes weken zonder Boadu en Sildillia

EINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan vier tot zes weken niet beschikken over Myron Boadu en Kiliann Sildillia. De spits en verdediger kampen allebei met een bovenbeenblessure. Boadu liep die afgelopen dinsdag op in het met 3-1-verloren duel met Union in de Champions League. Sildillia raakte afgelopen zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen NEC Nijmegen.

10 uur geleden
Profvoetballer Partey bepleit zijn onschuld voor de rechter

LONDEN (ANP/RTR) - Profvoetballer Thomas Partey (32) heeft woensdag voor een rechtbank in Londen verklaard dat beschuldigingen tegen hem van verkrachting en aanranding van drie vrouwen onterecht zijn. De Ghanese international staat terecht op verdenking van vijf verkrachtingen en een aanranding in de periode tussen april 2021 en juni 2022. Partey was destijds speler van het Londense Arsenal.

14 uur geleden