Werder Bremen verrast Borussia Dortmund in Duitse beker
BREMEN (ANP) - Werder Bremen heeft in het Duitse bekertoernooi voor een verrassing gezorgd. De nummer 16 van de Bundesliga schakelde nummer 3 Borussia Dortmund in de achtste finales uit: 3-2. Bij de rust leidde de thuisploeg, met Davy Klaassen in het basisteam, met 2-0 dankzij treffers van Davie Selke en Leonardo Bittencourt.
Erling Braut Haland verkleinde als invaller bij Dortmund na de rust de achterstand. De 19-jarige Noorse spits scoorde in zijn eerste drie competitiewedstrijden voor zijn nieuwe club al zeven keer. Milot Rashica (ex-Vitesse) maakte namens Bremen snel 3-1 waarna de 17-jarige Giovanni Reyna, ook als invaller, voor de bezoekers nog doel trof. Een verlenging kon Dortmund echter niet meer afdwingen.
Eerder op de avond plaatsten Eintracht Frankfurt (3-1 tegen RB Leipzig) en Fortuna Düsseldorf (5-2 tegen FC Kaiserslautern) zich voor de kwartfinales.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
11 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
13 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
14 uur geleden