Werder Bremen verliest van Eintracht Frankfurt
BREMEN (ANP) - Werder Bremen komt maar niet weg van de onderste plaatsen van de Bundesliga. De nummer voorlaatst verloor woensdagavond de thuiswedstrijd tegen Eintracht Frankfurt met duidelijke cijfers: 0-3.
André Silva opende na ruim een uur de score (0-1). Hij werd in de 77e minuut vervangen door Bas Dost, die ondanks zijn goede invalbeurt van zaterdag tegen VfL Wolfsburg opnieuw op de bank moest beginnen. Dost liet zich opnieuw zien en bereidde de 0-2 van Stefan Ilsanker voor.
Ilsanker scoorde in de slotminuut nogmaals (0-3), op aangeven van de eveneens ingevallen Jonathan de Guzman. Davy Klaassen speelde de hele wedstrijd voor Werder Bremen, dat een voorsprong van zes punten houdt op hekkensluiter SC Paderborn.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
9 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
13 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
14 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
17 uur geleden