Werder Bremen verliest van Eintracht Frankfurt
BREMEN (ANP) - Werder Bremen komt maar niet weg van de onderste plaatsen van de Bundesliga. De nummer voorlaatst verloor woensdagavond de thuiswedstrijd tegen Eintracht Frankfurt met duidelijke cijfers: 0-3.
André Silva opende na ruim een uur de score (0-1). Hij werd in de 77e minuut vervangen door Bas Dost, die ondanks zijn goede invalbeurt van zaterdag tegen VfL Wolfsburg opnieuw op de bank moest beginnen. Dost liet zich opnieuw zien en bereidde de 0-2 van Stefan Ilsanker voor.
Ilsanker scoorde in de slotminuut nogmaals (0-3), op aangeven van de eveneens ingevallen Jonathan de Guzman. Davy Klaassen speelde de hele wedstrijd voor Werder Bremen, dat een voorsprong van zes punten houdt op hekkensluiter SC Paderborn.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Verdediger Gernot Trauner (34) heeft zijn afscheid als professioneel voetballer aangekondigd. De Oostenrijker vertrok deze zomer na vijf jaar transfervrij bij Feyenoord en zat sindsdien zonder club.
22 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV gunt Joey Veerman een transfer naar Borussia Dortmund. "Ik heb ook bij Dortmund gewerkt en ik weet wat voor een mooie club dat is", zei hij na een nipte uitzege op Excelsior (1-2). "Maar ik weet daar verder niets van. Ik zit nu over iets te kletsen waar ik niets van weet. Dus dat heeft geen zin."
12 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (3-1) gewonnen.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de eerste competitiezege van het nieuwe seizoen binnen. De titelverdediger uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Excelsior (1-2), na een teleurstellend gelijkspel vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard (2-2).
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - AZ is het seizoen voortvarend begonnen. De winnaar van de Johan Cruijff Schaal won ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-4), na een zege vorig weekend voor eigen publiek op ADO Den Haag (2-0).
14 uur geledenTILBURG (ANP) - NEC heeft in de tweede helft ver afstand genomen van Willem II in Tilburg (1-4). De club kan zich nu richten op de thuiswedstrijd van woensdag tegen Bodø/Glimt in de play-offs van de Champions League.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.
23 uur geleden