Werder Bremen kan thuis geen afstand nemen van Heidenheim
BREMEN (ANP) - Het eerste duel van Werder Bremen en 1.FC Heidenheim om promotie/degradatie is geëindigd in 0-0. Beide ploegen vechten maandag in Heidenheim uit wie van de twee volgend seizoen in de Bundesliga speelt.
Bremen startte met Davy Klaassen in de basis. De voormalig Ajacied werd in de tweede helft gewisseld. In de stromende regen in het Weser Stadion was er weinig over van de doelpuntenmachine waarmee de ploeg afgelopen zaterdag tegen 1.FC Köln directe degradatie had voorkomen door een 6-1-zege. Van Heidenheim won Bremen dit seizoen in de Duitse beker ook al een keer met ruime cijfers (4-1), maar in de tweede ontmoeting dit seizoen konden de spelers niet tot scoren komen.
Ook Heidenheim, dat achter Arminia Bielefeld en VfB Stuttgart als derde was geëindigd in de 2e Bundesliga, creëerde nauwelijks kansen. In de slotfase zette de thuisploeg nog even druk en moest Heidenheim-doelman Kevin Müller redding brengen op een schot van invaller Fin Bartels. In blessuretijd miste Timo Beermann met het hoofd een grote kans voor de bezoekers. Bremen eindigde de wedstrijd met tien man na de tweede gele kaart voor Niklas Moisander.
Meer uit Voetbal
SYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.
25 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.
11 uur geledenVIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld speelde voor eigen publiek met 2-2 gelijk tegen Sjachtar Donetsk, na een week eerder in Krakau de eerste ontmoeting in de kwartfinale met 3-0 te hebben verloren.
1 dag geleden