Werder Bremen kan thuis geen afstand nemen van Heidenheim
BREMEN (ANP) - Het eerste duel van Werder Bremen en 1.FC Heidenheim om promotie/degradatie is geëindigd in 0-0. Beide ploegen vechten maandag in Heidenheim uit wie van de twee volgend seizoen in de Bundesliga speelt.
Bremen startte met Davy Klaassen in de basis. De voormalig Ajacied werd in de tweede helft gewisseld. In de stromende regen in het Weser Stadion was er weinig over van de doelpuntenmachine waarmee de ploeg afgelopen zaterdag tegen 1.FC Köln directe degradatie had voorkomen door een 6-1-zege. Van Heidenheim won Bremen dit seizoen in de Duitse beker ook al een keer met ruime cijfers (4-1), maar in de tweede ontmoeting dit seizoen konden de spelers niet tot scoren komen.
Ook Heidenheim, dat achter Arminia Bielefeld en VfB Stuttgart als derde was geëindigd in de 2e Bundesliga, creëerde nauwelijks kansen. In de slotfase zette de thuisploeg nog even druk en moest Heidenheim-doelman Kevin Müller redding brengen op een schot van invaller Fin Bartels. In blessuretijd miste Timo Beermann met het hoofd een grote kans voor de bezoekers. Bremen eindigde de wedstrijd met tien man na de tweede gele kaart voor Niklas Moisander.
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
8 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
15 uur geleden