Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Werder Bremen kan thuis geen afstand nemen van Heidenheim

Werder Bremen kan thuis geen afstand nemen van Heidenheim

BREMEN (ANP) - Het eerste duel van Werder Bremen en 1.FC Heidenheim om promotie/degradatie is geëindigd in 0-0. Beide ploegen vechten maandag in Heidenheim uit wie van de twee volgend seizoen in de Bundesliga speelt.

Bremen startte met Davy Klaassen in de basis. De voormalig Ajacied werd in de tweede helft gewisseld. In de stromende regen in het Weser Stadion was er weinig over van de doelpuntenmachine waarmee de ploeg afgelopen zaterdag tegen 1.FC Köln directe degradatie had voorkomen door een 6-1-zege. Van Heidenheim won Bremen dit seizoen in de Duitse beker ook al een keer met ruime cijfers (4-1), maar in de tweede ontmoeting dit seizoen konden de spelers niet tot scoren komen.

Ook Heidenheim, dat achter Arminia Bielefeld en VfB Stuttgart als derde was geëindigd in de 2e Bundesliga, creëerde nauwelijks kansen. In de slotfase zette de thuisploeg nog even druk en moest Heidenheim-doelman Kevin Müller redding brengen op een schot van invaller Fin Bartels. In blessuretijd miste Timo Beermann met het hoofd een grote kans voor de bezoekers. Bremen eindigde de wedstrijd met tien man na de tweede gele kaart voor Niklas Moisander.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

5 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

6 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

8 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

8 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

11 uur geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

12 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

12 uur geleden