Werder Bremen begint in mineur aan nieuw seizoen in Bundesliga
BREMEN (ANP) - Werder Bremen, dat vorig seizoen ternauwernood ontsnapte aan degradatie uit de Bundesliga, is in mineur begonnen aan de nieuwe competitie. De ploeg van trainer Florian Kohfeldt ging op eigen veld met 4-1 onderuit tegen Hertha BSC. Bij de rust leidden de bezoekers al met 2-0 dankzij treffers van Peter Pekarik en Dodi Lukebakio. Na de rust zorgde Matheus Cunha voor 0-3, waarna Davie Selke de achterstand even verkleinde. Invaller John Córdoba herstelde in de laatste minuut de marge van drie doelpunten.
Bij Werder Bremen werden de Nederlanders Davy Klaassen en debutant Tahith Chong, gehuurd van Manchester United, gezamenlijk in de 64e minuut gewisseld. Deyovaisio Zeefuik mocht bij Hertha BSC in de 81e minuut invallen. Zijn ploeg- en landgenoten Karim Rekik en Daishawn Redan bleven op de bank.
Het duel tussen Eintracht Frankfurt en het gepromoveerde Arminia Bielefeld eindigde in 1-1. De bezoekers traden aan met debutant Mike van der Hoorn en PSV-huurling Ritsu Doan in het basisteam. Bas Dost speelde in de aanval van de thuisclub.
Hoffenheim won met 3-2 bij FC Köln. Andrej Kramaric was de gevierde man bij de bezoekers. De Kroaat scoorde drie keer. Zijn laatste treffer viel in de extra tijd. Joshua Brenet viel in de extra tijd in bij Hoffenheim, ploeggenoot Melayro Bogarde bleef op de bank.
Aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw was met FC Augsburg met 3-1 te sterk voor FC Union Berlin. Freiburg won met 3-2 bij het gepromoveerde VfB Stuttgart.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.
34 minuten geledenMADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
13 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
15 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
15 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
20 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
23 uur geleden