Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Werder Bremen begint in mineur aan nieuw seizoen in Bundesliga

Werder Bremen begint in mineur aan nieuw seizoen in Bundesliga

BREMEN (ANP) - Werder Bremen, dat vorig seizoen ternauwernood ontsnapte aan degradatie uit de Bundesliga, is in mineur begonnen aan de nieuwe competitie. De ploeg van trainer Florian Kohfeldt ging op eigen veld met 4-1 onderuit tegen Hertha BSC. Bij de rust leidden de bezoekers al met 2-0 dankzij treffers van Peter Pekarik en Dodi Lukebakio. Na de rust zorgde Matheus Cunha voor 0-3, waarna Davie Selke de achterstand even verkleinde. Invaller John Córdoba herstelde in de laatste minuut de marge van drie doelpunten.

Bij Werder Bremen werden de Nederlanders Davy Klaassen en debutant Tahith Chong, gehuurd van Manchester United, gezamenlijk in de 64e minuut gewisseld. Deyovaisio Zeefuik mocht bij Hertha BSC in de 81e minuut invallen. Zijn ploeg- en landgenoten Karim Rekik en Daishawn Redan bleven op de bank.

Het duel tussen Eintracht Frankfurt en het gepromoveerde Arminia Bielefeld eindigde in 1-1. De bezoekers traden aan met debutant Mike van der Hoorn en PSV-huurling Ritsu Doan in het basisteam. Bas Dost speelde in de aanval van de thuisclub.

Hoffenheim won met 3-2 bij FC Köln. Andrej Kramaric was de gevierde man bij de bezoekers. De Kroaat scoorde drie keer. Zijn laatste treffer viel in de extra tijd. Joshua Brenet viel in de extra tijd in bij Hoffenheim, ploeggenoot Melayro Bogarde bleef op de bank.

Aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw was met FC Augsburg met 3-1 te sterk voor FC Union Berlin. Freiburg won met 3-2 bij het gepromoveerde VfB Stuttgart.

Meer uit Voetbal

Fans Vitesse opgelucht: al zoveel gekke situaties meegemaakt

ARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse reageert vrijdag opgelucht op het advies van de advocaat-generaal dat de Arnhemse voetbalclub de proflicentie mag behouden. "Toen het gerechtshof in september oordeelde dat Vitesse de proflicentie terug moest krijgen, hadden we wel het idee dat dat op zorgvuldige wijze was besloten. Daarom was het vertrouwen nu ook groot. Al blijft het spannend, we hebben in deze soap al zoveel gekke situaties meegemaakt", reageert Susanne Wichhart, voorzitter van de supportersvereniging, telefonisch.

21 minuten geleden
KNVB gaat advies advocaat-generaal 'zorgvuldig bestuderen'

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat het advies van de advocaat-generaal in de zaak tegen Vitesse "zorgvuldig bestuderen". Dat heeft de voetbalbond bekendgemaakt. Volgens het advies slagen de cassatieklachten niet en mag Vitesse de proflicentie behouden.

45 minuten geleden
Vitesse spreekt na advies van 'belangrijk juridisch signaal'

ARNHEM (ANP) - Vitesse reageert verheugd op het advies van de advocaat-generaal, die vrijdag oordeelde dat de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie vorig jaar terecht terugkreeg. "Wij ervaren dit als een belangrijk juridisch signaal en blijven ons met dezelfde vastberadenheid inzetten voor een definitieve bestendiging van de toekomst van onze club", reageert Claudia Lap, voorzitter van de raad van commissarissen, in een persbericht van Vitesse.

1 uur geleden
Advies advocaat-generaal: Vitesse mag proflicentie houden

DEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de proflicentie behouden. Dat heeft de advocaat-generaal vrijdag geconcludeerd over een arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies van de advocaat-generaal neemt de Hoge Raad later een beslissing.

1 uur geleden
Psycholoog: Maradona was bipolair

SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.

10 uur geleden
Emegha verliest met Strasbourg in halve finale Conference League

MADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.

12 uur geleden
Nottingham Forest klopt Aston Villa in halve finale Europa League

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.

13 uur geleden