Werder Bremen begint in mineur aan nieuw seizoen in Bundesliga
BREMEN (ANP) - Werder Bremen, dat vorig seizoen ternauwernood ontsnapte aan degradatie uit de Bundesliga, is in mineur begonnen aan de nieuwe competitie. De ploeg van trainer Florian Kohfeldt ging op eigen veld met 4-1 onderuit tegen Hertha BSC. Bij de rust leidden de bezoekers al met 2-0 dankzij treffers van Peter Pekarik en Dodi Lukebakio. Na de rust zorgde Matheus Cunha voor 0-3, waarna Davie Selke de achterstand even verkleinde. Invaller John Córdoba herstelde in de laatste minuut de marge van drie doelpunten.
Bij Werder Bremen werden de Nederlanders Davy Klaassen en debutant Tahith Chong, gehuurd van Manchester United, gezamenlijk in de 64e minuut gewisseld. Deyovaisio Zeefuik mocht bij Hertha BSC in de 81e minuut invallen. Zijn ploeg- en landgenoten Karim Rekik en Daishawn Redan bleven op de bank.
Het duel tussen Eintracht Frankfurt en het gepromoveerde Arminia Bielefeld eindigde in 1-1. De bezoekers traden aan met debutant Mike van der Hoorn en PSV-huurling Ritsu Doan in het basisteam. Bas Dost speelde in de aanval van de thuisclub.
Hoffenheim won met 3-2 bij FC Köln. Andrej Kramaric was de gevierde man bij de bezoekers. De Kroaat scoorde drie keer. Zijn laatste treffer viel in de extra tijd. Joshua Brenet viel in de extra tijd in bij Hoffenheim, ploeggenoot Melayro Bogarde bleef op de bank.
Aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw was met FC Augsburg met 3-1 te sterk voor FC Union Berlin. Freiburg won met 3-2 bij het gepromoveerde VfB Stuttgart.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
6 uur geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
12 uur geleden