Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Werder Bremen begint in mineur aan nieuw seizoen in Bundesliga

Werder Bremen begint in mineur aan nieuw seizoen in Bundesliga

BREMEN (ANP) - Werder Bremen, dat vorig seizoen ternauwernood ontsnapte aan degradatie uit de Bundesliga, is in mineur begonnen aan de nieuwe competitie. De ploeg van trainer Florian Kohfeldt ging op eigen veld met 4-1 onderuit tegen Hertha BSC. Bij de rust leidden de bezoekers al met 2-0 dankzij treffers van Peter Pekarik en Dodi Lukebakio. Na de rust zorgde Matheus Cunha voor 0-3, waarna Davie Selke de achterstand even verkleinde. Invaller John Córdoba herstelde in de laatste minuut de marge van drie doelpunten.

Bij Werder Bremen werden de Nederlanders Davy Klaassen en debutant Tahith Chong, gehuurd van Manchester United, gezamenlijk in de 64e minuut gewisseld. Deyovaisio Zeefuik mocht bij Hertha BSC in de 81e minuut invallen. Zijn ploeg- en landgenoten Karim Rekik en Daishawn Redan bleven op de bank.

Het duel tussen Eintracht Frankfurt en het gepromoveerde Arminia Bielefeld eindigde in 1-1. De bezoekers traden aan met debutant Mike van der Hoorn en PSV-huurling Ritsu Doan in het basisteam. Bas Dost speelde in de aanval van de thuisclub.

Hoffenheim won met 3-2 bij FC Köln. Andrej Kramaric was de gevierde man bij de bezoekers. De Kroaat scoorde drie keer. Zijn laatste treffer viel in de extra tijd. Joshua Brenet viel in de extra tijd in bij Hoffenheim, ploeggenoot Melayro Bogarde bleef op de bank.

Aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw was met FC Augsburg met 3-1 te sterk voor FC Union Berlin. Freiburg won met 3-2 bij het gepromoveerde VfB Stuttgart.

Meer uit Voetbal

PSV-trainer Bosz wint opnieuw Rinus Michels Award

ARNHEM (ANP) - Peter Bosz heeft net als een jaar eerder de Rinus Michels Award voor beste coach van het seizoen gewonnen. De coach van PSV werd gekozen boven Paul Simonis (Go Ahead Eagles), Francesco Farioli (Ajax) en Ron Jans (FC Utrecht).

11 uur geleden
Finland wint eerste duel op EK voetbal van IJsland

THUN (ANP) - Finland heeft de eerste wedstrijd op het EK voetbal in Zwitserland met 1-0 gewonnen van IJsland. In de Stockhorn Arena van Thun maakte de Finse Saara Kosola het enige doelpunt.

11 uur geleden
Boscagli tekent voor vijf jaar bij Brighton & Hove Albion

BRIGHTON (ANP) - Olivier Boscagli heeft een contract voor vijf jaar getekend bij Brighton & Hove Albion. De 27-jarige in Monaco geboren verdediger had al bekendgemaakt PSV na zes seizoenen transfervrij te verlaten.

12 uur geleden
Verdedigster Buurman verwacht iets meer spanning bij EK-debuut

SPIEZ (ANP) - Oranje-verdedigster Veerle Buurman verwacht zaterdag tijdens haar waarschijnlijke EK-debuut tegen Wales iets meer spanning dan tijdens haar vorige zes interlands. "Dat is ook niet gek en ik weet hoe ik daarmee om moet gaan: gewoon op me af laten komen en mijn ding doen. Het team steunt me daarbij", zegt het snel opgeklommen talent tijdens een mediamoment in het Zwitserse Spiez.

14 uur geleden
Meijer na vertrek bij NEC assistent van Ten Hag bij Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Rogier Meijer wordt bij Bayer Leverkusen assistent-trainer van Erik ten Hag. De 43-jarige Doetinchemmer was sinds 2020 hoofdcoach van NEC, waar hij na afgelopen seizoen werd opgevolgd door Dick Schreuder. "Heel veel succes bij Bayer Leverkusen", meldt NEC op X.

15 uur geleden
Feyenoorder Steijn: als je mij haalt, haal je doelpunten

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is vol vertrouwen begonnen bij zijn nieuwe club Feyenoord. "Als je mij haalt, haal je doelpunten. Dat is iets wat elke club nodig heeft, Feyenoord ook", zei de van FC Twente overgekomen middenvelder tijdens zijn presentatie in De Kuip.

17 uur geleden
Van Bronckhorst wordt assistent van Slot bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Giovanni van Bronckhorst is de opvolger van John Heitinga als assistent van Arne Slot bij FC Liverpool. Dat heeft de Engelse club bekendgemaakt. Liverpool werd afgelopen seizoen kampioen van Engeland.

17 uur geleden