Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Werder Bremen: alle spelers zijn te koop

Werder Bremen: alle spelers zijn te koop

BREMEN (ANP) - Werder Bremen wil Davy Klaassen niet koste wat kost aan zijn contract houden. "Onze situatie is bekend", vertelde technisch directeur Frank Baumann aan Duitse verslaggevers. "We willen een zo'n sterk mogelijk elftal op de been brengen, maar geen enkele speler is niet te koop."

Ajax ziet in de 27-jarige Klaassen een goede vervanger van de vertrokken Donny van de Beek. Quincy Promes speelt de laatste weken als meest aanvallende middenvelder. De Amsterdammer is echter meer een aanvaller dan middenvelder en kan ook goed op de flanken uit de voeten.

Klaassen verliet Ajax in 2017 voor Everton, waar hij mislukte. Bij Werder Bremen is hij uitgegroeid tot een van de belangrijkste spelers van het elftal. Volgens het Duitse Bild heeft Ajax al een bod van 12 miljoen euro neergelegd. De Hilversummer heeft wel oren naar een terugkeer naar zijn eerste profclub uit Amsterdam, waarmee hij drie landstitels won. Hij staat nog wel twee jaar bij Werder onder contract.

Trainer Erik ten Hag liet zaterdagavond al doorschemeren dat Ajax nog niet klaar is op de transfermarkt. De club uit de hoofdstad verloor de afgelopen maanden Hakim Ziyech (Chelsea), Van de Beek (Manchester United) en Joël Veltman (Brighton & Hove Albion). Sergiño Dest staat op het punt een contract bij FC Barcelona te tekenen. Ook de middenvelders Razvan Marin (Cagliari) en Carel Eiting (Huddersfield Town) zijn vertrokken.

Ajax heeft zich deze zomer versterkt met Mohammed Kudus en Antony. Ook doelman Maarten Stekelenburg is teruggekeerd.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles kansloos onderuit tegen VfB Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.

2 uur geleden
Van Persie na nieuwe nederlaag: dit is de fase waarin we zitten

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.

3 uur geleden
Malen helpt Aston Villa met twee treffers langs Young Boys

BIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.

3 uur geleden
AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

4 uur geleden
Feyenoord lijdt tegen Celtic vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.

4 uur geleden
Voetballers Kosovo krijgen 1,5 miljoen euro als ze het WK halen

PRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.

5 uur geleden