Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Werder Bremen: alle spelers zijn te koop

Werder Bremen: alle spelers zijn te koop

BREMEN (ANP) - Werder Bremen wil Davy Klaassen niet koste wat kost aan zijn contract houden. "Onze situatie is bekend", vertelde technisch directeur Frank Baumann aan Duitse verslaggevers. "We willen een zo'n sterk mogelijk elftal op de been brengen, maar geen enkele speler is niet te koop."

Ajax ziet in de 27-jarige Klaassen een goede vervanger van de vertrokken Donny van de Beek. Quincy Promes speelt de laatste weken als meest aanvallende middenvelder. De Amsterdammer is echter meer een aanvaller dan middenvelder en kan ook goed op de flanken uit de voeten.

Klaassen verliet Ajax in 2017 voor Everton, waar hij mislukte. Bij Werder Bremen is hij uitgegroeid tot een van de belangrijkste spelers van het elftal. Volgens het Duitse Bild heeft Ajax al een bod van 12 miljoen euro neergelegd. De Hilversummer heeft wel oren naar een terugkeer naar zijn eerste profclub uit Amsterdam, waarmee hij drie landstitels won. Hij staat nog wel twee jaar bij Werder onder contract.

Trainer Erik ten Hag liet zaterdagavond al doorschemeren dat Ajax nog niet klaar is op de transfermarkt. De club uit de hoofdstad verloor de afgelopen maanden Hakim Ziyech (Chelsea), Van de Beek (Manchester United) en Joël Veltman (Brighton & Hove Albion). Sergiño Dest staat op het punt een contract bij FC Barcelona te tekenen. Ook de middenvelders Razvan Marin (Cagliari) en Carel Eiting (Huddersfield Town) zijn vertrokken.

Ajax heeft zich deze zomer versterkt met Mohammed Kudus en Antony. Ook doelman Maarten Stekelenburg is teruggekeerd.

Meer uit Voetbal

Dumfries verwacht dat Oranje onder Xavi aantrekkelijk gaat spelen

MADRID (ANP) - Denzel Dumfries (30) verwacht dat Nederland onder de Spaanse bondscoach Xavi Hernández aantrekkelijk voetbal gaat spelen dat gekoppeld is aan resultaat. "Dat is wel waar we bij Oranje voor gaan", zei de verdediger van Real Madrid zondag tegen het ANP op de Madring, waar hij een bezoek bracht aan Formule 1-coureur Max Verstappen.

1 uur geleden
Borussia Mönchengladbach ontslaat trainer na drie nederlagen

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft trainer Eugen Polanski ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit een dag na de nederlaag van 5-0 bij SC Freiburg in de Bundesliga. Borussia Mönchengladbach verloor de eerste drie competitieduels en staat op de laatste plaats.

3 uur geleden
Spits AS Monaco biedt excuses aan na maken moordgebaar naar fans

MONACO (ANP/DPA) - Voetballer Paris Brunner van AS Monaco heeft zijn excuses aangeboden voor het maken van een moordgebaar richting supporters van Strasbourg. Het duel eindigde zaterdag in 1-1.

4 uur geleden
NEC-coach Schreuder schrikt van niveau van zijn ploeg bij Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder is zaterdag in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur geschrokken van het niveau van zijn elftal. "Ik denk dat dit misschien wel de allerslechtste wedstrijd van mij is als trainer. Het allerslechtste is dat je geen enkele intensiteit en geen enkele wil om te winnen ziet. Dit is niet goed te praten", sprak hij na de nederlaag van 3-0 tegen ESPN.

4 uur geleden
GVVV ontslaat oud-spits Van Beukering na wangedrag

VEENENDAAL (ANP) - Jhon van Beukering is niet langer assistent-trainer van GVVV. Het bestuur van de voetbalclub uit Veenendaal besloot de oud-spits van onder meer Feyenoord, NEC en Vitesse te ontslaan na wangedrag tijdens de wedstrijd tegen IJsselmeervogels van zaterdag. Ook zijn broer, hoofdtrainer Dennis van Beukering, is ontslagen.

5 uur geleden
Real Madrid soepel langs Rayo Vallecano: 4-1

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse competitie de aansluiting bij koploper FC Barcelona behouden met een eenvoudige 4-1-zege op Rayo Vallecano. Sterspeler Kylian Mbappé scoorde twee keer, waarvan de eerste uit een strafschop. Álvaro Carreras en Jude Bellingham maakten de andere twee doelpunten.

14 uur geleden
Arsenal zet perfecte seizoensstart voort met winst op Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Arsenal heeft zijn perfecte seizoensstart in de Premier League voortgezet met een uitzege van 2-0 op Sunderland. De landskampioen is na vier duels koploper met de maximale 12 punten.

15 uur geleden