Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Werder Bremen: alle spelers zijn te koop

Werder Bremen: alle spelers zijn te koop

BREMEN (ANP) - Werder Bremen wil Davy Klaassen niet koste wat kost aan zijn contract houden. "Onze situatie is bekend", vertelde technisch directeur Frank Baumann aan Duitse verslaggevers. "We willen een zo'n sterk mogelijk elftal op de been brengen, maar geen enkele speler is niet te koop."

Ajax ziet in de 27-jarige Klaassen een goede vervanger van de vertrokken Donny van de Beek. Quincy Promes speelt de laatste weken als meest aanvallende middenvelder. De Amsterdammer is echter meer een aanvaller dan middenvelder en kan ook goed op de flanken uit de voeten.

Klaassen verliet Ajax in 2017 voor Everton, waar hij mislukte. Bij Werder Bremen is hij uitgegroeid tot een van de belangrijkste spelers van het elftal. Volgens het Duitse Bild heeft Ajax al een bod van 12 miljoen euro neergelegd. De Hilversummer heeft wel oren naar een terugkeer naar zijn eerste profclub uit Amsterdam, waarmee hij drie landstitels won. Hij staat nog wel twee jaar bij Werder onder contract.

Trainer Erik ten Hag liet zaterdagavond al doorschemeren dat Ajax nog niet klaar is op de transfermarkt. De club uit de hoofdstad verloor de afgelopen maanden Hakim Ziyech (Chelsea), Van de Beek (Manchester United) en Joël Veltman (Brighton & Hove Albion). Sergiño Dest staat op het punt een contract bij FC Barcelona te tekenen. Ook de middenvelders Razvan Marin (Cagliari) en Carel Eiting (Huddersfield Town) zijn vertrokken.

Ajax heeft zich deze zomer versterkt met Mohammed Kudus en Antony. Ook doelman Maarten Stekelenburg is teruggekeerd.

Meer uit Voetbal

Go Ahead na Europese stunt ook te sterk voor Excelsior

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft drie dagen na de Europese stuntzege tegen Aston Villa weer eens een competitieduel gewonnen. De ploeg van coach Melvin Boel versloeg Excelsior met 2-0 dankzij twee doelpunten van Mathis Suray.

2 uur geleden
Van de Ven scoort twee keer voor winnend Tottenham

LIVERPOOL (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zondag Everton met 3-0 verslagen. De Londenaren dankten met name verdediger Micky van de Ven. De Oranje-international maakte twee doelpunten en was daardoor mede verantwoordelijk voor de eerste nederlaag van Everton in het nieuwe stadion van de tweede club van Liverpool.

3 uur geleden
AZ handhaaft derde plaats na overtuigende zege op FC Utrecht

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft dankzij een overtuigende overwinning op FC Utrecht de derde plaats in de Eredivisie behouden. De Alkmaarders wonnen in eigen huis met 4-1 en kwamen op 21 punten, 2 meer dan Ajax en 4 minder dan koploper Feyenoord en PSV. Troy Parrott scoorde twee keer in de eerste helft. Sven Mijnans en Mees de Wit maakten de doelpunten in de tweede helft. Gjivai Zechiël scoorde voor FC Utrecht.

5 uur geleden
Van Persie na eerste nederlaag Feyenoord: hiervan gaan we leren

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie wil niet te lang stilstaan bij de eerste nederlaag van dit seizoen in de Eredivisie. "Ik wil dat mijn jongens morgen gewoon weer zichzelf zijn en de honger laten zien om beter te worden. Hiervan gaan we leren", zei de trainer van Feyenoord na de ontmoeting in De Kuip met PSV: 2-3.

5 uur geleden
AS Roma naast koploper Napoli in Serie A na winst op Sassuolo

ROME (ANP) - AS Roma is dankzij een zege bij Sassuolo (1-0) gedeeld koploper van de Serie A. De ploeg uit Rome heeft net als Napoli 18 punten uit acht wedstrijden. De ploeg uit Napels, die zaterdag met Noa Lang als invaller met 3-1 won van Internazionale, heeft wel een beter doelsaldo.

5 uur geleden
Real Madrid verstevigt koppositie met zege op Barcelona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de aanval van FC Barcelona op de koppositie in La Liga afgeslagen en won de Clásico. De ploeg van trainer Xabi Alonso was op eigen veld sterker dan de naaste belager en won met 2-1. Daardoor heeft Real na tien speelronden 5 punten meer dan Barcelona.

5 uur geleden
Heracles ontslaat trainer Sibum, ook directeur Hoogma weg

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft trainer Bas Sibum ontslagen. De reden zijn de tegenvallende prestaties, meldt de Overijsselse Eredivisieclub. Heracles verloor zaterdag met 3-0 bij FC Volendam en behaalde uit de eerste tien competitiewedstrijden maar 3 punten.

6 uur geleden