Werder Bremen: alle spelers zijn te koop
BREMEN (ANP) - Werder Bremen wil Davy Klaassen niet koste wat kost aan zijn contract houden. "Onze situatie is bekend", vertelde technisch directeur Frank Baumann aan Duitse verslaggevers. "We willen een zo'n sterk mogelijk elftal op de been brengen, maar geen enkele speler is niet te koop."
Ajax ziet in de 27-jarige Klaassen een goede vervanger van de vertrokken Donny van de Beek. Quincy Promes speelt de laatste weken als meest aanvallende middenvelder. De Amsterdammer is echter meer een aanvaller dan middenvelder en kan ook goed op de flanken uit de voeten.
Klaassen verliet Ajax in 2017 voor Everton, waar hij mislukte. Bij Werder Bremen is hij uitgegroeid tot een van de belangrijkste spelers van het elftal. Volgens het Duitse Bild heeft Ajax al een bod van 12 miljoen euro neergelegd. De Hilversummer heeft wel oren naar een terugkeer naar zijn eerste profclub uit Amsterdam, waarmee hij drie landstitels won. Hij staat nog wel twee jaar bij Werder onder contract.
Trainer Erik ten Hag liet zaterdagavond al doorschemeren dat Ajax nog niet klaar is op de transfermarkt. De club uit de hoofdstad verloor de afgelopen maanden Hakim Ziyech (Chelsea), Van de Beek (Manchester United) en Joël Veltman (Brighton & Hove Albion). Sergiño Dest staat op het punt een contract bij FC Barcelona te tekenen. Ook de middenvelders Razvan Marin (Cagliari) en Carel Eiting (Huddersfield Town) zijn vertrokken.
Ajax heeft zich deze zomer versterkt met Mohammed Kudus en Antony. Ook doelman Maarten Stekelenburg is teruggekeerd.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
43 minuten geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.
3 uur geledenBILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.
5 uur geleden