Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Werder Bremen: alle spelers zijn te koop

Werder Bremen: alle spelers zijn te koop

BREMEN (ANP) - Werder Bremen wil Davy Klaassen niet koste wat kost aan zijn contract houden. "Onze situatie is bekend", vertelde technisch directeur Frank Baumann aan Duitse verslaggevers. "We willen een zo'n sterk mogelijk elftal op de been brengen, maar geen enkele speler is niet te koop."

Ajax ziet in de 27-jarige Klaassen een goede vervanger van de vertrokken Donny van de Beek. Quincy Promes speelt de laatste weken als meest aanvallende middenvelder. De Amsterdammer is echter meer een aanvaller dan middenvelder en kan ook goed op de flanken uit de voeten.

Klaassen verliet Ajax in 2017 voor Everton, waar hij mislukte. Bij Werder Bremen is hij uitgegroeid tot een van de belangrijkste spelers van het elftal. Volgens het Duitse Bild heeft Ajax al een bod van 12 miljoen euro neergelegd. De Hilversummer heeft wel oren naar een terugkeer naar zijn eerste profclub uit Amsterdam, waarmee hij drie landstitels won. Hij staat nog wel twee jaar bij Werder onder contract.

Trainer Erik ten Hag liet zaterdagavond al doorschemeren dat Ajax nog niet klaar is op de transfermarkt. De club uit de hoofdstad verloor de afgelopen maanden Hakim Ziyech (Chelsea), Van de Beek (Manchester United) en Joël Veltman (Brighton & Hove Albion). Sergiño Dest staat op het punt een contract bij FC Barcelona te tekenen. Ook de middenvelders Razvan Marin (Cagliari) en Carel Eiting (Huddersfield Town) zijn vertrokken.

Ajax heeft zich deze zomer versterkt met Mohammed Kudus en Antony. Ook doelman Maarten Stekelenburg is teruggekeerd.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

3 uur geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

3 uur geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

5 uur geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

8 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

9 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

10 uur geleden
Bondscoach McClaren na missen directe plaatsing weg bij Jamaica

KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.

13 uur geleden