Werder beëindigt in Bundesliga zegereeks Eintracht Frankfurt
BREMEN (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft voor het eerst dit jaar een wedstrijd in de Bundesliga verloren. Het elftal van de Oostenrijkse trainer Adi Hütter verloor met 2-1 bij Werder Bremen.
Frankfurt verloor 11 december voor het laatst een competitieduel. Daarna pakte de club uit 11 wedstrijden liefst 29 punten. Vorig weekeinde versloeg Frankfurt koploper Bayern München nog met 2-1.
Ook tegen Werder leek het de goede kant op te gaan. De Portugees André Silva opende al in de 9e minuut de score voor Frankfurt. Voor de spits betekende het zijn 19e treffer in de competitie dit seizoen.
Werder maakte kort na rust via de Tsjech Theodor Gebre Selassie gelijk. De winnende treffer kwam na ruim een uur spelen op naam van de Amerikaan Josh Sargent.
Frankfurt blijft vierde op 7 punten achterstand van Bayern München. Werder steeg door de winst naar de gedeelde elfde plek.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
8 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
16 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
19 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
19 uur geleden