Werder beëindigt in Bundesliga zegereeks Eintracht Frankfurt
BREMEN (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft voor het eerst dit jaar een wedstrijd in de Bundesliga verloren. Het elftal van de Oostenrijkse trainer Adi Hütter verloor met 2-1 bij Werder Bremen.
Frankfurt verloor 11 december voor het laatst een competitieduel. Daarna pakte de club uit 11 wedstrijden liefst 29 punten. Vorig weekeinde versloeg Frankfurt koploper Bayern München nog met 2-1.
Ook tegen Werder leek het de goede kant op te gaan. De Portugees André Silva opende al in de 9e minuut de score voor Frankfurt. Voor de spits betekende het zijn 19e treffer in de competitie dit seizoen.
Werder maakte kort na rust via de Tsjech Theodor Gebre Selassie gelijk. De winnende treffer kwam na ruim een uur spelen op naam van de Amerikaan Josh Sargent.
Frankfurt blijft vierde op 7 punten achterstand van Bayern München. Werder steeg door de winst naar de gedeelde elfde plek.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
13 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
14 uur geleden