Werder beëindigt in Bundesliga zegereeks Eintracht Frankfurt
BREMEN (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft voor het eerst dit jaar een wedstrijd in de Bundesliga verloren. Het elftal van de Oostenrijkse trainer Adi Hütter verloor met 2-1 bij Werder Bremen.
Frankfurt verloor 11 december voor het laatst een competitieduel. Daarna pakte de club uit 11 wedstrijden liefst 29 punten. Vorig weekeinde versloeg Frankfurt koploper Bayern München nog met 2-1.
Ook tegen Werder leek het de goede kant op te gaan. De Portugees André Silva opende al in de 9e minuut de score voor Frankfurt. Voor de spits betekende het zijn 19e treffer in de competitie dit seizoen.
Werder maakte kort na rust via de Tsjech Theodor Gebre Selassie gelijk. De winnende treffer kwam na ruim een uur spelen op naam van de Amerikaan Josh Sargent.
Frankfurt blijft vierde op 7 punten achterstand van Bayern München. Werder steeg door de winst naar de gedeelde elfde plek.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
40 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
46 minuten geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
6 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
7 uur geleden