Welshman Lawrence moet WK voetbal waarschijnlijk missen
GLASGOW (ANP) - Welshman Tom Lawrence moet het WK voetbal waarschijnlijk aan zich voorbij laten gaan. De aanvaller van Rangers FC - tegenstander van Ajax in de Champions League - heeft tijdens de training een zware blessure opgelopen, zo zei trainer Giovanni van Bronckhorst over zijn aanvaller.
"We moeten afwachten hoe lang hij eruit ligt, maar ik denk voor de langere termijn. Het gaat eerder maanden dan weken duren", zei Van Bronckhorst over de aanvaller die deze zomer overkwam van Derby County. "We onderzoeken zijn blessure, maar ik denk niet dat we hem terugzien voor het WK."
Rangers FC en Ajax treffen elkaar op 1 november in Glasgow. Dinsdagavond neemt de ploeg van Van Bronckhorst het in de Champions League op tegen Liverpool.
Het WK voetbal begint op zondag 20 november. Wales is ingedeeld met de Verenigde Staten, Iran en Engeland.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
8 uur geleden