
Wellenreuther hoopt na bekerzege eerste doelman te blijven
ROTTERDAM (ANP) - Timon Wellenreuther hoopt het seizoen bij Feyenoord af te mogen maken als eerste doelman. De Duitser deed het in de bekerfinale tegen NEC (1-0) opnieuw goed en hield in de beginfase van de wedstrijd Youri Baas van dichtbij van scoren af.
"Natuurlijk wil ik blijven staan, daarvoor ga ik ook mijn best doen. Het is alleen de trainer die bepaalt", aldus Wellenreuther, die de voorkeur kreeg boven Justin Bijlow. De eerste doelman raakte begin februari in het uitduel met AZ geblesseerd en is sinds kort weer fit.
Wellenreuther had op de persconferentie de KNVB-beker naast zich staan. "Ik ben hier heel blij mee, zeker als je ziet hoe moeilijk het vandaag ging. Ik ben ervoor om reddingen te maken. Ik ben blij hoe mijn verdedigers het deden en ook hoe de rest van het elftal verdedigde."
Trainer Arne Slot wilde nog niet zeggen welke keeper de laatste vier competitieduels de voorkeur krijgt. "Je kunt nu in ieder geval wel vaststellen dat we twee eerste keepers hebben."
Meer uit Voetbal
HAMBURG (ANP) - Bayer Leverkusen lijkt prolongatie van de landstitel te kunnen vergeten. De nummer 2 van de Bundesliga wist voor de tweede competitiewedstrijd op rij niet te winnen. Na de 0-0 tegen Union Berlin bleef de ploeg van trainer Xabi Alonso zondag op 1-1 steken bij Sankt Pauli.
29 minuten geledenBARCELONA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben een ruime overwinning geboekt op Chelsea in het eerste duel van de halve finale van de Champions League. De formatie van Oranje-international Esmee Brugts won met 4-1 van de ploeg van Wieke Kaptein. De returnwedstrijd is volgende week in Engeland.
1 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Internazionale heeft dure punten verspeeld in de titelrace. De koploper van de Serie A verloor op de valreep de uitwedstrijd bij Bologna met 1-0. Riccardo Orsolini maakte op acrobatische wijze in de laatste minuut van de blessuretijd de enige treffer.
2 uur geledenLEICESTER (ANP) - Liverpool is weer een stap dichter bij de Engelse landstitel na een moeizame overwinning bij Leicester City. Het duel tussen de Nederlandse trainers Arne Slot en Ruud van Nistelrooij eindigde in een 1-0-zege voor de koploper. Leicester is officieel gedegradeerd na de nederlaag.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam is al zeker van promotie naar de Eredivisie, maar de koploper in de eerste divisie kon Pasen niet opfleuren met een kampioenschapsfeest. De Noord-Hollanders blameerden zich in eigen huis door de topper tegen Excelsior met 4-1 te verliezen. De club uit het vissersdorp moet nu minstens een week langer wachten op de titel.
3 uur geledenIPSWICH (ANP) - Arsenal heeft het naderende kampioenschap van Liverpool met minimaal een week uitgesteld. De nummer 2 van de ranglijst won uit met 4-0 tegen tien man van degradatiekandidaat Ipswich Town.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de tweede plaats in de eerste divisie overgenomen van Excelsior. Het elftal van trainer Darije Kalezic won moeizaam met 3-2 van Jong PSV en heeft nu 66 punten. Excelsior, dat op 65 punten staat, komt later op zondag nog in actie tegen koploper FC Volendam. Volendam is al zeker van promotie en kan tegen Excelsior de titel veiligstellen.
5 uur geleden