Wellenreuther hoopt na bekerzege eerste doelman te blijven
ROTTERDAM (ANP) - Timon Wellenreuther hoopt het seizoen bij Feyenoord af te mogen maken als eerste doelman. De Duitser deed het in de bekerfinale tegen NEC (1-0) opnieuw goed en hield in de beginfase van de wedstrijd Youri Baas van dichtbij van scoren af.
"Natuurlijk wil ik blijven staan, daarvoor ga ik ook mijn best doen. Het is alleen de trainer die bepaalt", aldus Wellenreuther, die de voorkeur kreeg boven Justin Bijlow. De eerste doelman raakte begin februari in het uitduel met AZ geblesseerd en is sinds kort weer fit.
Wellenreuther had op de persconferentie de KNVB-beker naast zich staan. "Ik ben hier heel blij mee, zeker als je ziet hoe moeilijk het vandaag ging. Ik ben ervoor om reddingen te maken. Ik ben blij hoe mijn verdedigers het deden en ook hoe de rest van het elftal verdedigde."
Trainer Arne Slot wilde nog niet zeggen welke keeper de laatste vier competitieduels de voorkeur krijgt. "Je kunt nu in ieder geval wel vaststellen dat we twee eerste keepers hebben."
Meer uit Voetbal
HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
7 minuten geledenGLASGOW (ANP) - Celtic heeft op de laatste speelronde toch weer de Schotse landstitel veroverd. Daizen Maeda maakte in de 88e minuut een belangrijke treffer (2-1) in het thuisduel met Heart of Midlothian. Het doelpunt van de Japanner werd eerst nog afgekeurd, maar de videoscheidsrechter zag dat hij niet buitenspel stond. Vervolgens bepaalde Callum Osmand in de 98e minuut de eindstand (3-1).
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Robert Lewandowski vertrekt aan het einde van het seizoen bij FC Barcelona. "Na vier jaar vol uitdagingen en hard werk is het tijd om verder te gaan", schrijft de Poolse spits op Instagram. "Ik vertrek met het gevoel dat de missie is volbracht. Vier seizoenen, drie kampioenschappen. Ik zal nooit de liefde vergeten die ik vanaf mijn allereerste dagen van de fans heb gekregen. Catalonië is mijn thuis. Dank aan iedereen die ik tijdens deze prachtige vier jaar heb ontmoet. Barça is terug waar het thuishoort."
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist zondag ook de thuiswedstrijd van FC Barcelona tegen Real Betis. "Hij vertelde me dat hij zich niet goed voelt", zei trainer Hansi Flick op een persconferentie. "Dus hij speelt niet."
4 uur geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.
9 uur geledenBIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."
9 uur geleden