Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weghorst wist wat hij moest doen als invaller tegen Turkije

Weghorst wist wat hij moest doen als invaller tegen Turkije

BERLIJN (ANP) - Wout Weghorst keek aanvankelijk lijdzaam toe hoe het Nederlands elftal na een goed begin steeds meer duels tegen Turkije verloor in de kwartfinale van het EK. De spits mocht na 35 minuten beginnen met warmlopen en verving na rust Steven Bergwijn. "Het is duidelijk wat er gebeurt als ik erin kom", zei de spits na een zwaarbevochten zege (2-1). "Ze hoeven mij niets meer te vertellen, ik weet wat er gevraagd wordt: volle bak druk zetten en duels winnen."

Met Weghorst als spits en Memphis Depay als 'nummer tien' slaagde Nederland er na rust eindelijk in de Turken onder druk te zetten. Stefan de Vrij maakte gelijk in de 70e minuut en Cody Gakpo dacht in de 76e minuut het winnende doelpunt te maken. Maar de UEFA oordeelde uiteindelijk dat het een eigen doelpunt van Mert Müldür was.

Weghorst rende na het laatste fluitsignaal als eerste naar de tribunes met Nederlandse fans. Hij zong mee met het nummer "Wij houden van Oranje" van André Hazes en ging vervolgens met de gehele selectie en bondscoach Ronald Koeman van links naar rechts op het supporterslied van de Snollebollekes van dit EK. "Dit zijn herinneringen voor het leven", zei Weghorst. "Echt heel gaaf."

Meer uit Voetbal

Atlético wint in La Liga in aanloop naar duel met Arsenal

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.

9 uur geleden
NEC blijft bij FC Twente steken op 1-1-gelijkspel

ENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.

9 uur geleden
Godts leidt Ajax met wonderschone treffer en assist naar zege

BREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.

10 uur geleden
Ruime zege PSG in aanloop naar duel met Bayern München

ANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.

11 uur geleden
Heerenveen neemt met zege afstand van Groningen en Sparta

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.

11 uur geleden
Arsenal wint van Newcastle United en herovert koppositie

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.

11 uur geleden
Gelijkspel voetbalsters Barcelona bij Bayern in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.

11 uur geleden