Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weghorst wist wat hij moest doen als invaller tegen Turkije

Weghorst wist wat hij moest doen als invaller tegen Turkije

BERLIJN (ANP) - Wout Weghorst keek aanvankelijk lijdzaam toe hoe het Nederlands elftal na een goed begin steeds meer duels tegen Turkije verloor in de kwartfinale van het EK. De spits mocht na 35 minuten beginnen met warmlopen en verving na rust Steven Bergwijn. "Het is duidelijk wat er gebeurt als ik erin kom", zei de spits na een zwaarbevochten zege (2-1). "Ze hoeven mij niets meer te vertellen, ik weet wat er gevraagd wordt: volle bak druk zetten en duels winnen."

Met Weghorst als spits en Memphis Depay als 'nummer tien' slaagde Nederland er na rust eindelijk in de Turken onder druk te zetten. Stefan de Vrij maakte gelijk in de 70e minuut en Cody Gakpo dacht in de 76e minuut het winnende doelpunt te maken. Maar de UEFA oordeelde uiteindelijk dat het een eigen doelpunt van Mert Müldür was.

Weghorst rende na het laatste fluitsignaal als eerste naar de tribunes met Nederlandse fans. Hij zong mee met het nummer "Wij houden van Oranje" van André Hazes en ging vervolgens met de gehele selectie en bondscoach Ronald Koeman van links naar rechts op het supporterslied van de Snollebollekes van dit EK. "Dit zijn herinneringen voor het leven", zei Weghorst. "Echt heel gaaf."

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

3 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

3 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

4 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

4 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

7 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

7 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

7 uur geleden