Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weghorst wil voorlopig niet over Ajax of FC Twente praten

Weghorst wil voorlopig niet over Ajax of FC Twente praten

WOLFSBURG (ANP) - Wout Weghorst is even niet bezig met zijn toekomst als clubvoetballer. "Natuurlijk zijn er dingen die spelen op de achtergrond", zei een van de spitsen van Oranje op een persconferentie in de perskamer van zijn oude club VfL Wolfsburg. "Maar ik heb een pad uitgestippeld. Ik wil hier op het EK in topvorm zijn. Ik ben gefocust en ik wil niet met andere dingen bezig zijn. Daarna ben ik ervan overtuigd dat er wel iets zal zijn."

De 31-jarige spits staat nog een jaar onder contract bij Burnley, dat afgelopen seizoen uit de Premier League is gedegradeerd. FC Twente wil hem graag naar Enschede halen, maar Ajax zou eveneens belangstelling voor hem hebben. Weghorst wil voorlopig niet op namen van geïnteresseerde clubs reageren.

Weghorst maakte als invaller het winnende doelpunt van het Nederlands elftal in het eerste EK-duel met Polen (2-1).

Meer uit Voetbal

Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan FC Dordrecht

ROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.

1 uur geleden
Ajax maakt einde aan huurovereenkomst van McConnell

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.

1 uur geleden
Arbiter Nijhuis rest van het seizoen uitgeschakeld door blessure

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.

4 uur geleden
Arsenal wint grootste geldprijs ooit in vrouwenvoetbal

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.

13 uur geleden
Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

15 uur geleden
NEC haalt IJslander Willumsson terug naar Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.

15 uur geleden
Anderlecht ontslaat trainer Hasi om slechte resultaten

BRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.

16 uur geleden