Weghorst wil voorlopig niet over Ajax of FC Twente praten
WOLFSBURG (ANP) - Wout Weghorst is even niet bezig met zijn toekomst als clubvoetballer. "Natuurlijk zijn er dingen die spelen op de achtergrond", zei een van de spitsen van Oranje op een persconferentie in de perskamer van zijn oude club VfL Wolfsburg. "Maar ik heb een pad uitgestippeld. Ik wil hier op het EK in topvorm zijn. Ik ben gefocust en ik wil niet met andere dingen bezig zijn. Daarna ben ik ervan overtuigd dat er wel iets zal zijn."
De 31-jarige spits staat nog een jaar onder contract bij Burnley, dat afgelopen seizoen uit de Premier League is gedegradeerd. FC Twente wil hem graag naar Enschede halen, maar Ajax zou eveneens belangstelling voor hem hebben. Weghorst wil voorlopig niet op namen van geïnteresseerde clubs reageren.
Weghorst maakte als invaller het winnende doelpunt van het Nederlands elftal in het eerste EK-duel met Polen (2-1).
Meer uit Voetbal
BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
17 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
21 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
21 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
23 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
1 dag geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
1 dag geleden