Weghorst scoort twee keer voor uitgedund VfL Wolfsburg
WOLFSBURG (ANP) - De Duitse voetbalclub VfL Wolfsburg heeft ondanks een elftal afwezige spelers de bekerwedstrijd tegen SV Sandhausen soepel gewonnen. De nummer 4 van de Bundesliga versloeg op eigen veld de laagvlieger uit de tweede Bundesliga met 4-0. Wout Weghorst maakte het tweede en het vierde doelpunt. De trefzekere spits scoorde in de competitie dit seizoen al negen keer.
Wolfsburg miste in het bekerduel zeven spelers door coronaperikelen. Maximilian Arnold, Jérôme Roussillon en William legden eerder een positieve test af. Daar kwam woensdag nog Maxence Lacroix bij. Ook Maximilian Philipp, Xaver Schlager en Tim Siersleben staan voorlopig aan de kant. Zij testten niet positief, maar kwamen in nauw contact met Roussillon en Arnold.
Coach Oliver Glasner kon wegens ziekte of blessures evenmin beschikken over vier andere spelers uit zijn selectie. Hij had met Niklas Klinger en Lino Kasten twee reservekeepers op de bank zitten die eventueel ook als veldspeler hadden kunnen fungeren.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
4 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
6 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
11 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
13 uur geleden